Country Grunge to kolejna odsłona kobiecej, jesiennej kolekcji od RESERVED. Inspirowana sielskim krajobrazem wsi w swych miękkich formach niesie ze sobą swobodę, komfort i ciepło. To jesienne wspomnienie lata zamknięte w sylwetce nawiązującej do natury fakturą, krojem, paletą barw i fantazją dodatków. Country Grunge RESERVED odsłania swoje jesienne oblicze.

Swoboda, sielskość i komfort – tak w kilku słowach można opisać to, co klientki RESERVED znajdą w nowej, jesiennej kolekcji marki. W Country Grunge przy użyciu kraciastych pledów, postrzępionych i zniszczonych denimów stworzono profil luźnej sylwetki, oddającej idee propagowane w modzie w latach 90-tych.

Modele tworzące kolekcję Country Grunge są iście jesienne. Przytulne i ciepłe nadają się do nakładania warstwami zgodnie z propagowaną już wcześniej przez markę RESERVED tendencją wielowarstwowego ubioru. Inspirowane sielskim plenerem pozwalają tworzyć opływowe zestawienia i bawić się proporcjami. Pozwalają również na wyjątkowe połączenia kobiecych form z zapożyczonymi pierwiastkami mody chłopięcej. W Country Grundge nie zabraknie bowiem szerszych w ramionach żakietów, długich i szerokich swetrów czy „męskich” acz dedykowanych kobietom płaszczy.

Jesienna tęsknota za ciepłem i błogim spokojem w Country Grunge została uchwycona w fakturach tkanin tj. tweedach, futrach, mohair’ach czy skórach. Pojawiła się również zmiękczona bawełna i vintagowy denim. Wspomnienie lata ukryto również w palecie barw kolekcji, łączącej barwy ziemiste i rustykalne, zaczynając od szarości, przez beże i brązy aż po akcenty ochry i błękitu.

Country Grunge od RESERVED to powrót do natury, to przeniesienie elementów z jej fauny i flory na nadruki zdobiące kolekcję. To wreszcie fasony, które otulając sylwetkę łączą modę i użyteczność podczas chłodnych jesiennych spacerów