najdroższy but świata
Włoska marka luksusowego obuwia Loriblu wraz ze złotnikiem Ponte Vecchio Gioielli, wykreowała pantofelek – klejnot dla delikatnych książęcych stópek. Książęca jest rownież jego cena; wykonywany tylko na specjalne zamówienie, sandałek kosztuje 30 tys euro.

Pantofelek wykonany jest z delikatnej wężowej skórki, dostępny w kolorze złotym (a jakżeby inaczej!) oraz, dla kopciuszków trochę bardziej awangardowych istnieje rowież wersja lila.

Klejnot ten, zaprezentowany po raz pierwszy w Salonie Luxury w Weronie, przeznaczony jest dla współczesnych marzycielek obdarzonych niewątpliwie oprócz marzycielstwa także dobrze wypchanym portfelem.

Niepowtarzalną ozdobą jest pasek, wykonany, ze szczerego złota, wysadzany diamentami i rubinami, który w razie potrzeby można odpiąć
i nosić jako bransoletkę.

Jesli na ten klejnot zachorowałyśmy i nie należymy do grona szcześliwych posiadaczek platynowych kart kredytowych, śledzenie kilku prostych rad może nam pomóc nimi zawładnąć.

Po pierwsze musimy się postarać o kominek lub piec, jeśli go nie posiadamy, może wystarczyć odrobina popiołu dla zrobienia odpowiedniego makijażu.
Następnie, musimy zrobić piękny pedicure, zorganizować dynię i zaopatrzyć się w sejf, aby tą naszą przyszłą wymarzoną zdobycz ukryć przed złodziejskim okiem i reką.

Na brakujące elementy w postaci dobrej wróżki oraz księcia wystarczy cierpliwie poczekać. Bajki zawsze dobrze sie kończą.

Dla przypomnienia but za 26 tys. dolarów http://trendu.pl/najdro-szy-but-wiata

najdroższy but świata

najdroższy but świata

 

Autor: Izabella Frej