Ulubiony producent butów, gwiazd między innymi Sarah Jessici Parker, Jimmy Choo stworzy kolekcję butów dla H&M.
Od wielu lat najsławniejsze osobistości świata mody projektują dla szwedzkiej marki. Dzięki rozsądnym cenom kobiety na całym świecie mogły się ubrać w ciuchy od takich projektantów jak Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Viktor & Rolf, Roberto Cavalii, Comme des Garçons czy Matthew Williamson.
Brytyjska marka zaprojektuje buty, torebki oraz różnego rodzaju akcesoria na przyszły sezon jesienno – zimowy 2009/2010. W sklepach H&M 14 listopada będzie prawdziwy szał! Zapewne również w tym sezonie, jak to było z innymi projektantami kobiety na całym świecie ustawiały się w kilkugodzinnych kolejkach przed sklepami H&M, aby móc sobie coś kupić. Ubrania, buty czy dodatki znanych projektantów rozchodzą się nadzwyczaj szybko. Już często po 10 minutach nic nie ma.
Założycielka i prezes Jimmy Choo, Tamara Mellon stwierdziła, że „To dla nas przywilej znaleźć się wśród wielkich świata mody, współpracujących z H&M i zaprojektować kolekcję dla rozumiejących modę eleganckich kobiet, ale też kilka wspaniałych rzeczy dla panów.
Jimmy Choo wniesie do H&M wyrafinowaną, nowoczesną, dostępną i pełną przepychu kolekcję - doskonałe, imprezowe rzeczy do kupienia teraz i noszenia na specjalną okazję!”

„Uwielbiamy buty i torebki Jimmy Choo. Są wytworne i sexy i natychmiast podnoszą styl nawet najprostszego stroju. Podoba mi się sposób, w jaki pracowaliśmy z ubraniami, by stanowiły raczej dodatek do butów i torebek, a nie na odwrót. Ta współpraca jest szczególnie ciekawa, gdyż jej efektem jest nasza pierwsza designerska kolekcja obuwia. To wielka radość móc zaoferować naszym klientom doskonałej jakości buty i torebki z najwyższej półki” – Margareta van den Bosch, Creative Advisor, H&M.

Cieszycie się na tą wiadomość?!