Kiedy po raz pierwszy dowiedzieliśmy się, że Jimmy Choo został powołany do stworzenia linii dla H&M, nie mogliśmy się doczekać, aby zobaczyć wyniki. A teraz, w końcu możemy bliżej przyjrzeć się, co trafi do sklepów w listopadzie tego roku.

Dostępne będą przede wszystkim buty luksusowej marki, szpilki, kozaki, botki, sandały. Ostatni news!!: Współpraca rozrosła się też do ubrań H & M i pojawi się na przykład czarny cekinowy sweterek. Oczywiście nie zabraknie akcesoriów! 
Hitem będzie czarna torebka z diamentami i z gwiazdką w stylu rock-chic, a jasnoróżowa torebka z tworzywa sztucznego, przypominająca pudełko - to doskonały sposób na dodanie czegoś w stylu pop do swojej szafy. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć resztę kolekcji, ceny od 30 dolarów - 299 dolarów, trafią do sklepów H & M w sobotę, 14 listopada.

Jimmy Choo pochodzi z Malezji. Urodził się w 1961 roku w rodzinie szewców. Stworzył swoje pierwsze buty w wieku 11 lat. Był jednym z najlepszych uczniów w Technikum Cordwainers w Hackney w Londynie, które ukończył w 1983 roku. Szkoła jest teraz częścią Londyńskiego Collegu Mody. W 1986 Choo wynajął stary budynek po szpitalu i otworzył warsztat. Wkrótce zauważono jego rzemiosło oraz styl przez co znalazł międzynarodowy rozgłos. Jego projekty znalazły się na rekordowych aż ośmiu stronach w 1988 w Vogue. 
Od 1990 patronat Księżnej Diany pozwolił rozszerzyć wizerunek Choo. W 1966 założył firmę Jimmy Choo ltd razem z redaktor brytyjskiego Vogue Tamarą Mellon. W 2001 odsprzedał 50% swoich udziałów za 10 milionów funtów i skupił się na projektach Jimmy Choo Couture. Linią pret-a-porter zajmuje się Tamara Mellon. Linia ta rozszerzona została o dodatki i akcesoria. Obecnie Jimmy Choo jest najdroższą marką obuwia na świecie.

Tak więc Jimmy Choo w H&M to okazja jedna na milion! Szykujcie się na długie kolejki do kas!!