14 listopada w sklepach sieci H&M odbyła się premiera kolekcji przygotowanej przez Jimmy Choo. Kolekcja zawiera buty i klasyczne dodatki. Tej jesieni możesz, więc spełnić swoje modowe marzenie i zdobyć coś z tej właśnie wyjątkowej kolekcji. Zdjęcia kolekcji już przez jakiś czas można było znaleźć w Internecie. Kolekcja przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak mężczyzn. Buty z tej kolekcji będą nosić na pewno gwiazdy, które licznie przybyły na premierę do warszawskiego H&M. Małą różową torebeczkę kupiła Edyta Herbuś. Zakupy zrobiła też Ola Kwaśniewska, Małgorzata Socha, Monika Olejnik, Lidia Popiel z Bogusławem Lindą, Maciej Dowbor, Agata Młynarska, Kasia Glinka, Anna Mucha, Marina Łuczynka, tancerka Izabela Jachanowska. Jak sami widzicie nazwisko Jimmy Choo zadziałało na gwiazdy jak magnes. Podobnie pewnie będzie też z wielbicielkami mody. Charakterystyczne, niebieskie torby i pudełka nabywali prawie wszyscy, którzy H&M opuszczali.

Na całym świecie gwiazdy ukochały sobie buty od tej znanej marki. Podczas wielkich wyjść noszą je Halle Berry, czy Cate Blanchett. Przedstawicielka H&M o współpracy z marką mówi, że jego buty są wytworne i sexy. Ta współpraca jest szczególnie ciekawa, gdyż jej efektem jest nasza pierwsza designerska kolekcja obuwia. „To wielka radość móc zaoferować naszym klientom doskonałej jakości buty i torebki z najwyższej półki.” – mówi Margareta van den Bosch, Creative Advisor, H&M. Tymczasem Tamara Mellon, założycielka i prezes Jimmy Choo podkreśla, że „Jimmy Choo wniesie do H&M wyrafinowaną, nowoczesną, dostępną i pełną przepychu kolekcję - doskonałe, imprezowe rzeczy do kupienia teraz i noszenia na specjalną okazję”. Ekskluzywne buty od Jimmiego Choo tworzone są przez samego kreatora i są wykonywane tylko na zamówienie.

Marka H&M współpracowała już z Karlem Lagerfeldem, Stellą McCartney, Viktorem & Rolfem, Comme des Garçons oraz Matthew Williamsonem