Ostatnie rewelacje magazynu People, dają do zrozumienia, że 13 letni związek Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis właśnie ma się ku końcowi. Przyczyną rozpadu miałby być powrót Deppa do jego dawnej miłości – butelki, oraz imprezowego stylu życia.

Według magazynu People “dobrze poinformowani” w kregach bliskich rodzinie Depp/Paradis, opowiadają, że aktor rozmawiał już z adwokatami na temat ewentualnego rozstania. Co prawda nigdy nie wzięli z Vanessą ślubu, ale mają dwójkę dzieci i sprawa może wcale nie być taka prosta.

People donosi rownież o ostatnich wybrykach aktora, który został złapany przez paparazzich w Los Angeles kompletnie pijany, podczas, gdy Vanessa fotografowana była całkiem sama w Paryżu. Amerykański magazyn nie omieszkał podkreslić, że francuska aktorka i piosenkarka dużo straciła na wadze i wygląda na bardzo zmartwioną. Jeszcze jednym dowodem przemawiającym za rozstaniem, miałby być fakt, że państwo Depp od roku nie zostali sfotografowani razem i Johnny, pojawił się na tegorocznym rozdaniu Złotych Globów bez swojej drugiej połowy.

JOHNNY DEPP I VANESSA PARADIS

Zwykli “dobrze poinformowani” twierdzą, iż para już od dawna, żyje rozdzielona oceanem (Johnny jakis czas temu zapowiedział powrót na drugą stronę Atlantyku, motywując ten fakt zbyt wysokimi podatkami we Francji). Vanessa ze swojej strony nie mogła już znieść wybryków pięknego pirata, który przechodziłby właśnie klasyczny kryzys wieku średniego i zdecydowałaby się zostać we Francji. Johhny, jak wiadomo, miał w młodości wiele problemów związanych z alkoholem i ekscesami.

JOHNNY DEPP

Sami zainteresowani zasłaniają się klasycznym “no comment”, więc na razie nie wiadomo czy rewelacje amerykańskiego magazynu są zgodne z prawdą.


Autor: Izabella Frej