Dzięki współpracy z firmy Reebok z Cirque de Soleil powstał niezwykły zestaw ćwiczeń dla kobiet. Jest on idealną propozycją dla wszystkich pań, którym znudziły się już znane formy fitness oraz dla tych, które chcą połączyć wysiłek fizyczny z dużą porcją dobrej zabawy. 

Nazwa jukari pochodzi z narzecza plemienia indiańskiego i oznacza zabawę. Przyjemny trening- to właśnie podstawowe założenie twórców nowego systemu ćwiczeń. Okazało się powiem, ze dla ponad połowy aktywnych kobiet, dbanie o formę fizyczną jest przykrym obowiązkiem ( sondaż przeprowadzono na grupie 15.000 kobiet z 25 krajów). Jukari Fit to Fly ma zmienić dotychczasowe podejście do treningu.

Na czym polega innowacyjność tego systemu fitness? Przede wszystkim opiera się na wykorzystaniu nieznanego dotąd przyrządu FlySet. Składa się on z mocnej, trójwęzłowej liny przymocowanej do sufitu oraz ze specjalnego stalowego drążka ( FlyBar). Dzięki tam zaprojektowanemu urządzeniu ( które wizualnie kojarzy się z cyrkowym trapezem) podczas ćwiczeń powstaje przyjemne wrażenie lotu. Trening przy użyciu FlySet jest niezwykle efektywny, ponieważ łączy w sumie program cardio, rozciągający, balansujący i ogólny. Specyficzny sposób poruszania się podczas korzystania z systemu Jukari Fit to Fly sprawia, że jest to zabawa dostępna dla każdego, bez względu na wiek oraz poziom sprawności. 

Aby dopełnić Jukari Fit to Fly Reebok stworzył dwie kolekcje odzieży i obuwia fitness: On The Move oraz Reebok-Cirque du Soleil. Obie z nich to stylowe oraz komfortowe propozycje dla ćwiczących kobiet. 

Niestety zajęcia Jukari Fit to Fly, choć cieszą się sporym zainteresowaniem, dostępne są w jedynie 12 klubach w Polsce. Pod koniec lata pojawiały się w Złotych Tarasach w klubie Pure ( jest to jedyne miejsce w Warszawie gdzie dostępne są te zajęcia). 

Tagi: Jukari Fit to Fly, fitness, Reebok, Pure health and fitness