Już cyganie czekają z muzyką ! Już czas przygotowywać na największe w Polsce targi ślubne ! Między 5 a 6 grudnia jeszcze tego roku na Torwarze odbędą się najważniejsze targi ślubne w Polsce, na które czekają nowożeńcy jak i organizatorzy ślubów oraz osoby związane z branżą ślubną.

Organizatorami targów są magazyny „Moda na ślub” i „Super ślub”. Festiwal potrwa dwa dni. Dzięki temu spotkaniu będziemy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej, które będą panować w 2010 roku, w Polsce i na całym świecie. W programie festiwalu będą liczne konkursy oraz cenne porady, które pomogą nam zorganizować ślub i wesele w jeden weekend !

Jak co roku będziemy mogli zapoznać się z najnowszą ofertą projektantów sukien ślubnych, wizytowych i garniturów. Zaprezentowane zostaną oferty poszczególnych segmentów branży ślubnej. Będziemy mogli bliżej przyjrzeć się możliwościom proponowanych rozwiązań i czerpać pomysły dla siebie samych.

Atrakcjami targów będą liczne konkursy z cennymi nagrodami, a między nimi samochód Kia Soul, rabaty na suknie ślubne, garnitury oraz bony na akcesoria ślubne. Co godzinę prezentowane będą najnowsze kolekcje ekskluzywnych firm oferujących modele sukien dostępnych w Polsce. Na tegorocznych targach odbędzie się jedyny w Polsce pokaz sukien ślubnych i wizytowych Veromia. Tradycyjnie swoją ofertę będzie prezentować ponad 200 wystawców z całego świata. Będziemy mogli uczestniczyć w lekcjach makijażu czy też szkole narzeczonych, gdzie możliwa będzie rozmowa z profesjonalnym wedding plannerem. Swoje pięć minut będą też miały wiodące zespoły weselne. Oprócz tego atrakcyjne wyprzedaże sukien ślubnych w kuszących cenach. 

Dla gości spoza Warszawy gwarantowane rabaty w hotelach Marriott i Star Felix.

Targi Ślubne odbędą się w Hali Torwar przy Łazienkowskiej 6a.