My kobiety, wiemy jak dużo czasu i trudu musimy włożyć w stworzenie perfekcyjnego makijażu. A najwięcej czasu poświęcamy podkreśleniu piękna naszych oczu. Wbrew pozorom, posługiwanie się eyelinerem nie jest takie łatwe, a namalowanie dwóch identycznych kresek to prawdziwe wyzwanie! Firma kosmetyczna Clinique wychodzi dziś na wprost naszym potrzebom i prezentuje koncepcyjny EasyLiner!

Ehsan Sayyad, inżynier i projektant, stworzył EasyLiner. Jest to urządzenie automatyczne, zaliczane do grupy smart, które mierzy długość Twojego oka i pomaga Ci w namalowaniu prostej kreski na powiece.


EasyLiner ma wbudowany miniaturowy laser działający na podczerwieni, którym mierzy długość Twojego oka, a potem sam rysuje na powiece kreske. Jedyne co musisz zrobić to wybrać jej grubośc i intensywność, oraz trzymać go w ręku. I możesz zapomnieć o „kleksach” lub niechcianych smugach, ten innowacyjny kosmetyk narysuje Ci kreski na oku według wybranego programu.Dostępne programy są umieszczone w minikatalogu, który będzie dodawany do kosmetyku. Poprostu wybierz, jaki rodzaj kresek chcesz mieć dzisiaj na oczach i przekręcając końcówkę eyeliner’a wybierz odpowiedni program.


Kiedy tylko ten kosmetyk wejdzie na rynek, dokona się mała, lecz znacząca rewolucja w sztuce makijaż - będziesz mogła bez większego wysiłku wyglądać tak jakbyś właśnie wyszła od wizażysty!

Autor: Natalia Kurantowicz