W październiku br.  odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna do. Projekt ma na celu pomoc podopiecznym Fundacji Viva, która organizuje akcję „Paka dla Bezdomniaka”. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na schronisko dla zwierząt w Korabiewicach.

wypowiedź Moniki Bukowskiej z fundacji Viva:

- Kampania "Paka dla bezdomniaka", to akcja dedykowana zwierzętom z korabiewickiego schroniska. Jej celem jest nie tylko przekazanie paki naszym podopiecznym, ale też pokazanie wszystkim, że razem -  jako społeczeństwo -  odpowiadamy za bezdomność zwierząt i razem możemy im pomagać. Kalendarz to kolejny "produkt" tej akcji, pokazujący schroniskowe zwierzęta jako wspaniałych Przyjaciół i wspierający realną pomoc dla tych zwierząt, które nadal na nią czekają”.
Przed obiektywem Michała Grzyba wraz z czworonogami wystąpiły: Agata Buzek, Maja Jeżowska, Andżelika Piechowiak, Olga Frycz, Aleksandra Nieśpielak, Agnieszka Więdłocha, Agnieszka Włodarczyk, Magda Steczkowska, Edyta Herbuś, Dorota Deląg, Maria Góralczyk oraz Izabela Trojanowska.
Zarówno nasi czworonożni przyjaciele, jak i  gwiazdy, chętnie pozowały w tym szczytnym celu. Atmosfera w studiu była bardzo przyjazna, było głośno i wesoło. Ta sesja na pewno na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.
Wypowiedź Moniki Guzińskiej (MOON Fashion Creation Sp. z o.o.), producentki kalendarza: Od dawna zastanawiałam się jak mogę wspomóc działania fundacji Viva, zaproponowaliśmy więc stworzenie Kalendarza "MOON for paka dla bezdomniaka", z którego sprzedaży całkowity dochód zostanie przekazany na pomoc zwierzętom w Korabiewicach. Cieszy mnie fakt, iż znane osoby tak tłumnie chciały wesprzeć projekt, co ukazuje również wrażliwą duszę naszych gwiazd. Każda sesja była dla nas czymś wyjątkowym i niezapomnianym, a oddany wzrok psów rozczulił nasze serca.

Kalendarz można nabyć już od 15 grudnia w salonach Empik w cenie 39,99 zł. Wszyscy możemy pomóc zwierzętom, wystarczy tak niewiele.