Panie i panowie, kalendarz na rok 2010 z Zaciem Efron właśnie pojawił się na internetowych stronach i cóż można wywnioskować? Efron wygląda gorąco!

Zachary David Alexander Efron urodził się 18 października 1987 roku w San Luis Obispo w Californii. W wieku 11 lat, rodzice poznali się na jego wokalnych talentach. Lekcje śpiewu pozwoliły mu wkrótce pojawić się w produkcji "Gypsy". Po 90 spektaklach, wpadł głęboko w show biznes. Następnie występował w serialach telewizyjnych, m.in. "Ostrym dyżurze" i "The Guardian", "Summerland".
Pokornie pracował więc na ekranie w dużych i małych rólkach od początku dzieciństwa, Zac stał się królem nastolatków wraz z hitami 2006 roku: „High School Musical” i „High School Musical 2”. Zac kontynuował ten musicalowo młodzieżowy styl z zdecydowanie bardziej wyrafinowanym i obsypanym nagrodami filmem „Hairspray”.

Związany z współ-gwiazdą High School Musical - Vanessą Hudgens, ale powiedział, że największy wpływ na niego ma Liza Minnelli. W rankingach wygrywa jako jeden z najbardziej obiecujących aktorów i oczywiście najprzystojniejszych. 
Ostatnim hitem Zaca Efrona był film „17 again”. główny bohater cofa się w czasie do wieku 17 lat i ma szansę przeżyć liceum jeszcze raz i zrobić to lepiej. Wyjawił ostatnio, że: „Pytanie numer jeden o jakie zostałem zapytany [do filmu „17 Again„] jest: ‘Gdybyś mógł wrócić, by coś zmienić? Gdybyś mógł być znów 17 latkiem, co byś zrobił inaczej? Czy podążałbyś tą drogą?’ - Ja na to: absolutnie! To jest najlepsza praca na świecie. To najlepszy czas w moim życiu ... Zawsze jest mnóstwo zabawy. Zawsze jest ciekawie. To zawsze jest wyzwanie. Jestem bardzo z tego zadowolony i jestem bardzo zadowolony z mojego życia już teraz.”

Gwiazda Disney’a filmuje teraz nowy film „Flick The Death and Life of Charlie St Cloud” z innym aktorem Charlie Tahanem