Patrząc na gwiazdy nie jedna osoba sobie myśli, jak dobrze mają. Luksusowe samochody, przestronne mieszkania w centrum Warszawy i ubrania za kilkanaście tysięcy złotych. Co jakiś czas pojawia się lista, ile zarabiają ludzie w show-biznesie. Sumy są olbrzymie, jednak jak się okazuje nie wystarczające.
Zarówno Tomasz Kammel, jak i Weronika Pazura zarabiali krocie w telewizji. Natomiast ich zachłanność nie miała końca.
Weronika Marczuk-Pazura od dłuższego czasu była podsłuchiwana. CBA przekazało prokuraturze ponad dziesięć tomów tajnych akt, z czego pokaźną część stanowią stenogramy rozmów osób zamieszanych w korupcyjny proceder, w tym Pazury. CBA zatrzymało Weronikę w chwilę po tym, jak pod jedną z warszawskich restauracji miała przyjąć łapówkę. Złapali ją z pierwszą ratą łapówki, który wniosła 100 tyś złotych. Jurorka You Can Dance w zamian za 400 tyś złotych miała pomóc w kupnie Wydawnictw Naukowo-Technicznych, wyznaczonych do prywatyzacji kilka miesięcy temu.

Kolejną gwiazdą na liście CBA jest Tomasz Kammel. Partnerka prezentera, Katarzyna Niezgoda, zlecała kontrakty Tomaszowi na olbrzymie kwoty jego firmie, Sparrow.
Wygląda na to, że banki, w których pracowała Niezgoda wydawały na organizowane przez nią szkolenia nawet po 10 milionów złotych rocznie! Przez 4 lata Kasia przelała Tomaszowi 30 milionów złotych. 

To się nazywa zachłanność! Ciekawe ile jeszcze gwiazd wpadnie w ręce CBA.
Czekamy zarówno na dalszy ciąg Kammela jak i Pazury.
Sprawa “Pazur Kamela” jest jedną z większych afer korupcyjnych w polskim show-biznesie od lat!