Tradycyjnie o tej porze roku przychodzi taki moment, kiedy wypatruję z utęsknieniem kampanii Dolce & Gabbana. Dosyć mam już oglądania poważnych filmów, anorektycznych modelek oraz... krewnych i znajomych Kardashian. Kampania Dolce & Gabbana pozwala natomiast na zaczerpnięcie oddechu, pełne ekspresji obrazy i ciekawą narrację.
Kampania włoskiej marki na wiosnę 2015 nie rozczarowała mnie również tym razem. Wystąpiły w niej Bianca Balti, Vittoria Ceretti, Irina Sharipova i Blanca Padilla (nowa modelka Victoria's Secret). W zaprezentowanych obrazach można z powrotem odnaleźć konwencję wykorzystaną podczas wrześniowych pokazów, gdzie na wybiegu królowała kolekcja przepełniona hiszpańskimi motywami.
Zdjęcia do reklam wykonał sam Domenico Dolce. Do współpracy zaprosił prawdziwego torreadora, José Maria Manzanares. Strzałem w dziesiątkę okazały się urocze starsze panie, które z wdziękiem eksponowały akcesoria świąteczne. W teledysku poza nimi wystąpili niezmiernie męscy panowie oraz tancerze flamenco , a wszystkim towarzyszyły gorące rytmy flamenco i okrzyki „Ole!”.
Kampanię Dolce & Gabbana wiosna 2015 możecie obejrzeć u nas.