To dzięki Waszej aktywności dzieciaki otrzymają nowe buciki.

1 kwietnia ogłosiliśmy na Facebooku akcję polegającą na udostępnianiu naszego zdjęcia ze strony www.facebook.com/przezbartka. Wbrew pozorom nie był to primaaprilisowy żart, ale jak najbardziej poważna akcja, w której Wasza aktywność bardzo się liczyła.

Dziś czas podsumowania akcji. Za każde 10 udostępnień przekazujemy zaprzyjaźnionemu Stowarzyszeniu jedną parę butów. Łączna wartość na jaką przekażemy buty BARTEK przekroczyła 5000 zł. Dziękujemy za Waszą aktywność, życzliwość i zachęcamy do zaangażowania w kolejne akcje. BARTEK. Play with it!

Minęło zaledwie 7 dni od ujawnienia się marki, która stałą za głośną kampanią „Przez Bartka jestem w ciąży”, a już niebawem BARTEK pokaże kolejną odsłonę swojej kampanii. Nowy spot tradycyjnie będzie można zobaczyć najpierw na www.przezbartka.pl.

Warto śledzić nas na Facebooku (www.facebook.com/przezbartka), gdzie znajdują się aktualne informacje z życia firmy, wywiady z twórcami i aktorami filmów reklamowych, najciekawsze propozycje produktowe, informacje o nowych spotach reklamowych, relacje zdjęciowe z planu reklamy oraz z salonów BARTEK w całej Polsce oraz konkursy dla fanów, a w tym  konkurs pt. „Obudź go Bartkiem” – zadanie konkursowe jest niezwykle proste – wystarczy w środku nocy obudzić swojego faceta słowami „Bartku jestem w ciąży” i opisać jego reakcję… Autorka najciekawszej historii wygra dla swojego dziecka buty na cały rok. Zgłoszenia konkursowe jeszcze tylko do końca kwietnia na www.przezbarkta.pl!

Ten tydzień z firmą BARTEK upłynął bardzo szybko i przyniósł m. in.: ponad 20 tys polubień na Facebooku, ponad 75 tys wyświetleń spotu na Youtubie, blisko 150 publikacji w mediach, niezliczone dyskusje na forach, setki komentarzy i co najważniejsze zainteresowanie wiosenno-letnią kolekcją firmy BARTEK, której salony przeżywają oblężenie.

Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie ze strony naszych klientów.

Jednak BARTEK nieustannie robi, to, co potrafi najlepiej – dziecięce buciki, które dbają o zdrowy rozwój dziecięcych stóp.

Buty BARTEK w każdym sezonie poddawane są specjalistycznym testom przeprowadzanym przez niezależne instytucje, które potwierdzają ich wysoką jakość. Firma posiada:

pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka nr OP-4455, ważna do 15.09.2015

znak Zdrowa Stopa

Jednocześnie firma potwierdza najwyższą jakość swoich produktów dając konsumentom 2 – letnią gwarancję (2 lata odpowiedzialności za produkt).

BARTEK to marka godna polecenie – z badania przeprowadzonego wśród klientów firmy wynika, że aż 99,5% rodziców poleca buty BARTEK!

Na ten sezon BARTEK przygotował ofertę specjalną -  120 modeli dziecięcych bucików o urozmaiconym wzornictwie i kolorystyce, dzięki czemu każdy rodzic może wybrać coś dla swojego dziecka.  Większość asortymentu można zobaczyć tutaj: http://bartek.com.pl/nasze-buty/