Spacerując wśród spadających liści możemy intrygować tak samo jak listopadowa aura. Najlepszy sposób, żeby nie zlać się z gęstą mgłą? Kapelusz z szerokim rondem - absolutny must have tego sezonu.

Obserwując kolekcje na ten sezon można wywnioskować, że projektanci tacy jak Gucci, Tommy Hilfiger, czy Dior zatęsknili za glamourem lat 70. Projektanci lansują filcowe kapelusze z ozdobnym wykończeniem, a sieciówki błyskawicznie wzbogacają swoje kolekcje o modele,  które nie zrujnują naszego budżetu W tym sezonie królują kapelusze z szerokim rondem, które można układać na różne sposoby. Oprócz klasycznych brązowych i czarnych odcieni kapelusza, można spotkać modny w tym sezonie burgund oraz intensywny fiolet.

Kapelusze ozdobione są ciekawymi aplikacjami, dzięki czemu każdy z nas może zyskać oryginalny wygląd. Wystarczy wybrać kapelusz, który podkreśli nasz charakter. Zakładając go do klasycznego trencza – wygląd a’ la agentka do zadań specjalnych gwarantowany! Natomiast dobierając go do eleganckiej peleryny, stworzymy modny w tym sezonie styl pensjonarki. Możemy też jak Kate Moss nosić go do kurtek w rockowym stylu, dzięki czemu uzyskamy bardziej drapieżny look.

Kapelusz z dużym rondem doda nam nie tylko szyku ale przede wszystkim skutecznie ochroni przed zimnem. Ponadto jest sprawdzonym sposobem na opuchnięte oczy czy nieposłuszne kosmyki włosów, które możemy sprytnie pod nim ukryć.

 

Autor: Sophie