Współpraca z Oscar de la Renta to już kolejna po Elie Saab i Diorze kampania młodziutkiej modelki Karie Kloss w tym sezonie.
karie kloss
Amerykańska top modelka już po raz piąty reklamuje swoją twarzą kolekcje dominikańskiego projektanta. Jednak przedłużający się kontrakt 19-letniej Karie z Oscar de la Renta jest w świecie mody uważany jest za nieco kontrowersyjny. A to za sprawą głównie wieku modelki. Znana marka kojarzona jest przede wszystkim z klientelą w wieku rodziców Karie. Jednak jest to nieuzasadniona obawa, gdyż jak uważa sam projektant młodziutka modelka znakomicie potrafi wcielić się zarówno w kobietę o klasycznej urodzie, jak i typowa nowojorską nastolatkę.

Najnowsza kolekcja projektanta w której występuje Karie Kloss jest bardzo delikatna i romantyczna, jednak podczas sesji została wystylizowana na bardziej drapieżną. Stylistka Alex White bardzo umiejętnie połączyła słodkie ażury  i strusie pióra z agresywną i geometryczną podłogą w tle. Efekt pracy widoczny na zdjęciach jest zachwycający. Można stwierdzić, że jest to najlepsza kampania Karie Kloss z Oscar de la Renta.


karie kloss

karie kloss

karie kloss

karie kloss

Autor: Karolina Popłońska