Karnawał jest to szczególny okres podczas, którego powinniśmy się wyszaleć i wybawić. Klub Space przygotował specjalnie na tą okazję cykl imprez oto i one:

 

17.01.09 Ian Carey

Space Warsaw pres. B4N Exclusive with Ian Carey (USA)

Styczeń to niewątpliwie całkowicie nowy rozdział dla B4 The Night.
Jednak jedno nigdy nie ulegnie zmianie – wyjątkowy styl i najwyższy poziom muzyczny…
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom mamy zaszczyt zaprosić 17 stycznia na ekskluzywny performance, na którym gościem specjalnym będzie ikona muzyki house – Ian Carey.
„Say what you want”, Keep on Rusing”” czy „Get Shaky” to tylko niektóre produkcje Iana Careya, mające ogromny wpływ na muzyke klubową na świecie.
Jego nietuzinkowy styl i wyjątkowy dobór utworów, w połączeniu z niesamowitą energią chłopaków z B4 The Night, gwarantują event, który już w styczniu zostanie okrzyknięty wydarzeniem roku!!!
Na drugiej Sali zagrają znakomicie Wam znani rezydenci klubu Space – Luca Gatto & Andesh oraz po raz drugi w Warszawie jak i w klubie Space niesamowita krakowska wokalistka – Kasia Malenda.


17.01.2009 Start 22:00 Dresscode: stilish, dress to impress
Djs: Ian Carey (USA), B4 The Night (Kuki, Malakai, Windmill), Luca Gatto, Andesh, Kasia Malenda (Live Act /Vocal)
Entry: Ladies – 20 pln, Gentleman – 20 pln.


24.01.09 Tom Novy


Space Warsaw pres. Tom Novy (DE) 
Tom Novy, jeden z najbardziej znanych niemieckich DJ-ów house'owych, karierę zaczynał jako DJ hip-hopowy, mając 16 lat. Jego pierwszym klubowym sukcesem był utwór "I House U". Kolejne produkcje to utwory "Creator" i "The Odyssey" (1996-97). 

Tom Novy grał na wszystkich ważnych imprezach, takich jak: Mayday, Loveparade, Rave + Cruse oraz Airrave. Ma także swój program w radiu w Monachium. Współpracował z Eniakiem, razem stworzyli głośny utwór "Superstar" (1997), który cieszył się dużą popularnością wśród fanów muzyki klubowej. Następnie Tom rozpoczął współpracę z DJ-ką i wokalistką Virginią. Wydali razem kilka miksów, z czego najważniejszy okazał się "I Rock", który stał się totalnym hitem klubowym. Ostatnio Tom Novy współpracuje z wokalistką Limą. 

Zagrają również : Caprese czyli czołowy DJ i producent warszawskiej sceny klubowej, rezydenci Klubu Space , oraz jeden z najbardziej utalentowanych pomorskich tręmbaczyTomasz Panek  

24.01.2009 Start 22:00 Dresscode: stilish, dress to impress

Djs: Tom Novy (DE) Caprese vs Luca Gatto | Andesh |Tomasz Panek (Live Act / Trąbka)

Entry: Ladies – 20 pln, Gentleman – 20 pln.


30.01.09 Kurd MavericSpace Warsaw pres. Kurd Maverick (DE) 

Na początek trzeba przyznać że jest to bardzo ważny event dla Klub Space.

Tego dnia będzie to oficjalny występ Kurda jako rezydenta klubu, jest to też jednocześnie pierwszy w Polsce zagraniczny rezydent o tak wysokiej pozycji na światowym ryku DJskim. Kurd Maverick, niemiecki DJ , producent i remikser. Zasłynął po reaktywacji znanego coveru "Pump Up The Jam„(Rmx) . Utwór ten dał mu niezwykłe możliwości w klubach na całym świecie. Kolejne produkcje powodowały że jego status rósł w niesamowitym tempie. Jego produkcje charakteryzują się potężną dawką energii, oraz wyselekcjonowanych elektronicznych brzmień.

Zasłynął również takimi produkcjami jak: „ Lets Work”, „The Rumb”, „ Ring Ring Ring”, „Let The Freak Out” „Gypsy Woman”.Remiksował utwory dla : Robbie Williams "Lovelight", Basement Jaxx "Take Me Back To Your House", Bob Sinclar "Everybody Movin" .

Support: Luca Gatto vs Matush , Dj Andesh oraz po raz pierwszy w Space Dominik Piniol na skrzypcach.

30.01.2009 Start 22:00 Dresscode: stilish, dress to impress

Djs: Kurd Maverick (DE) Matush vs Luca Gatto | Andesh | Piniol - (Live Act / Skrzypce)

Entry: Ladies – 20 pln, Gentleman – 20 pln.07.02.09 Tocadisco
Space Warsaw pres. Tocadisco (DE) 

Kolejna postać z niemieckiej sceny klubowej, która w Polsce ma ogromne znaczenie dla rzeszy fanów muzyki house.

Wokół tej postaci narosło sporo kontrowersji, zwłaszcza po jego „Solo”, na którym znajdziemy akcenty wręcz popowe. W dorobku Tocadisco z jednej strony mamy bowiem produkcje takie jak „Nobody Likes The Record That I Play", electro remix produkcji Fischerspoonera „The Best Revenge”, czy remix kultowego utworu The Doors „The End”, a z drugiej regularną, stricte komercyjną współpracę z Davidem Guettą. 

Tocadisco gra na imprezach F*** Me I’m Famous, a jego tracki możemy znaleźć na kompilacjach wydawanych pod tym szyldem. Trzeba oddać, że horyzonty muzyczne tego pana są niezwykle szerokie, a co najważniejsze Tocadisco działa aktywnie w kontekście wszystkich swoich muzycznych fascynacji.  

Dj ten jednak znajduje się już wśród największych. Tocadisco to dziś marka, która bardzo dobrze się rozwija. Z pewnością Roman należy do ścisłej, światowej czołówki.

Główna gwiazda Sensation White w 2008 roku. 7.02.2009 Start 22:00 Dresscode: stilish, dress to impress

Djs: Tocadisco (DE) Luca Gatto | Andesh | Szymon Kamykowski - (Live Act/Skrzypce)

Entry: Ladies – 20 pln, Gentleman – 20 pln.


13.02.09 D.O.N.S

Space Warsaw pres. B4N Exclusive with D.O.N.S (DE)

Kolejny event z cyklu B4N Exclusive, tym razem będziemy mieli okazje usłyszeć kolejną postać niemieckiej sceny klubowej.

D.O.N.S czyli Ollie Goedicke od 1996r. na rynku muzycznym jako producent i DJ. Pierwszy kawałek, który stworzył, został także jego pierwszym singlem i nazywał się „Drop The Gun”. Nagranie szybko stało się klubowym przebojem. Następne produkcje, które do dziś są wielkimi hitami to np.: „Let It Go”, „Pump Up The Jam”, „, „You Used To Hold Me”, „Oh La La La”, „Big Fun” . Tworzył remiksy dla Erick Morillo, Bob Sinclar, Roger Sanchez, John Dahlbäck & Dirty South. Obecnie Ollie oprócz produkowania muzyki i grania na imprezach, zajmuję się własną firmą Unlimited Sounds GmbH, do której należą między innymi labele Kingdom Kome Cuts oraz Kingdom Kome Black.

Na głównej sali zagrają w pełnym składzie B4N – Kuki, Malakai oraz Windmill. Czerwona sala to występ rezydentów wraz z live act’em – Luca Gatto, Andesh, Tomek Panek (Live Act/Trąbka) Martinez (Live Act / Sax).

17.01.2009 Start 22:00 Dresscode: stilish, dress to impress

Djs: D.O.N.S (DE), B4 The Night (Kuki, Malakai, Windmill), Luca Gatto, Andesh, Tomek Panek (Live Act/ Trąbka) Martinez (Live Act/Sax)Entry: Ladies – 20 pln, Gentleman – 20 pln.


20.02.09 David Tort

Space Warsaw pres. David Tort (SP) 
David Tort, jeden z najlepszych hiszpańskich DJi przedstawiający światową scenę muzyki elektronicznej .

Ma za sobą ponad 50 produkcji, min - "Changes", "7 Eleven", "L.A. Girls or "Work It Out" . Jest również doskonałym remikserem, tworzył dla Davida Guetty , Ultra Nat , oraz dla największej hiszpańskiej Pop Divy – Marty Sanchez.

Współpracuje i tworzy również dla - MTV USA, Ministry of Sound, Azuli, Yoshitoshi, Cream . W roku 2007 zdobył nagrodę najlepszego remiksera wg DJ Mag, natomiast w 2008 został nominowany aż w 4-ech kategoriach- najlepszy elektro-house DJ , najlepszy rezydent, najlepszy remikser oraz najlepszy DJ roku.

Jako support wystąpią rezydenci klubu Dj Andesh , Luca Gatto oraz po raz pierwszy w klubie Space – Dj Fresh, 20.02.2009 Start 22:00 Dresscode: stilish, dress to impress

Djs: David Tort (SP) Luca Gatto | Andesh | Fresh

Entry: Ladies – 20 pln, Gentleman – 20 pln.