Przepełniona demonicznym obłędem sesja w marcowym ,,Interview” budzi wiele emocji. Zarówno tych wywołujących zachwyt jak i oburzenie, strach…

Karolina-Kurkova i Crystal-Renn

Dla dwóch bohaterek sceną jest mroczny, brudny, opuszczony szpital psychiatryczny rodem z najbardziej psychodelicznego horroru. Opętana Kurkowa reprezentuje konserwatywną, republikańską część społeczeństwa a Renn ogrywa rolę jej pacjentki- rozwiązłej psychopatki żądnej seksualnej rewolucji.

sesja dla Interview

Obydwie panie zasługują na niski pokłon! Brutalne, pełne erotyzmu zdjęcia przyprawione ostrym pieprzem. Namiętność, żądza, i obłęd na miarę Oskara. Stylizacje autorstwa Ludivine Poiblanc dodają maksymalnej autentyczności.

modelki: Karolina Kurkova i Crystal-Renn

Jeśli zdjęcia te przywołują Wam na myśl niedawno podziwianą, równie kontrowersyjną sesję Kate Moss w roli demona- to słusznie. Zdjęcia Stevena Kleina swoją oryginalnością i konwencją zapadają w pamięć i nie sposób się od nich uwolnić przez długi, długi czas.

Karolina Kurkova i Crystal Renn sesja

Ograniczona do minimum kolorystyka, krew na ścianach i akcesoria takie jak krzyże, sznury czy kajdanki to dla fotografa znak rozpoznawczy. Wszystko jednak w zapierającej dech w piersiach oprawie.

sesja dla Interview 2012

Geniusz w swoim żywiole! Nie ma wątpliwości, że będzie to jedna z najlepszych sesji zdjęciowych w tym roku.

Interview

fot. Steven-Klein

Karolina Kurkova&Crystal Renn

 

Autor: Aleksandra Daniszewska