Kart Arena, najnowszy i najnowocześniejszy tor gokartowy w Polsce to miejsce gdzie nigdy nie będzie się nudzić. Oprócz licznych atrakcji poza gokartami, takimi jak quady czy monster truck, Kart Arena zapewnia swoim Gościom całą masę evenów.

Kartingowe Zmagania Amatorów

Do końca października, każdy kto odwiedzi Kart Arenę i wykupi jazdę może zgłosić swój czas okrążenia do Kartingowych Zmagań Amatorów. Szesnaście osób z najlepszymi czasami zostanie podzielonych na dwie grupy, które zmierzą się w wyścigu 6.listopada o 20:30. Osiem najlepszych osób weźmie udział w finałowym wyścigu i walczyć będzie o puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Impreza odbędzie się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Piasecznie.

Upiór w karcie – gokartowe Halloween
Halloween na gokartach? Kart Arena daje wszystkim chętnym szansę na wzięcie udziału w imprezach pod hasłem ‘Upiór w karcie’, które już w 30 i 31 października odbędą się na tym najnowocześniejszym w Polsce torze gokartowym. Tylko w te dni każdy, kto pojawi się w Kart Arenie w przebraniu, będzie miał okazję spróbować swoich sił za kierownicą gokarta za jedyne 20 zł.
Halloween na Kart Arenie to również konkursy z gwarantowanymi nagrodami, w których udział będzie mógł każdy z gości tego podwarszawskiego toru, a że będzie ciekawie niech świadczy to, że w jednym z konkursów sprawdzanie będzie to kto najszybciej zje określoną ilość robaków.


Junior Racing - przyszli mistrzowie sportów motorowych narodzą się na Kart Arenie.

Junior Racing to doskonały sposób na wprowadzenie młodych ludzi w świat  sportu motorowego jakim jest karting. Pozwól swojemu dziecku  postawić pierwsze kroki w tym sporcie, który może doprowadzić do profesjonalnych wyścigów lub hobby na całe życie.

Szkółka Junior Racing nie tylko uczy dzieci, jak prowadzić gokarty -dzieci w fantastyczny sposób poznają znaczenie wiary w samego siebie, uczą się koordynacji, dyscypliny a także szybkiego refleksu i koleżeństwa. Aby zachęcić młodych gokarcistów do odkrywania swoich talentów, uświadamiamy ich od samego początku, że błędy jakie wykonują są częścią procesu uczenia się. Istotne jest, aby usunąć strach przed porażką z umysłu młodego człowieka, jeśli w przyszłości ma odnieść sukces.

Kart Arena

Kart Arena to przede wszystkim składający się z dwóch części tor gokartowy. Część wewnętrzna, funkcjonująca cały rok, znajduje się w ogrzewanej hali o powierzchni 2000m˛. Część zewnętrza, będąca integralną częścią toru, funkcjonuje kiedy pozwalają na to warunki atmosferyczne. Usytuowana na placu o powierzchni 3000m˛, a po połączeniu z torem wewnętrznym tworzy jeden z najdłuższych torów na Mazowszu.

Obiekt wyposażony jest w najnowocześniejsze zdobycze gokartowej techniki - profesjonalne plastikowe bandy amerykańskiej firmy  SCRIBNER, pomiar czasu renomowanej firmy AMB, nowe gokarty   EVO 5  renomowanej niemieckiej  firmy  Rimo, które zostały specjalnie opracowane, aby sprostać wysokim wymaganiom  dla międzynarodowych  torów wewnętrznych i   zewnętrznych. Kart Arena jako jedyny tor w Polsce wyposażyła swoje gokarty w system „on board” znany z F1, dzięki któremu możemy oglądać zapis video z jazdy z perspektywy kierowcy.

Aby urozmaicić czas oczekującym na gokartowe zmagania zaprojektowano specjalny taras widokowy, z którego można podziwiać wyścigi kolegów oraz pobawić się zdalnie sterowanymi , spalinowymi, modelami samochodów.

http://www.facebook.com/kartarenapl

Obejrzyj Kart Arenę: http://kartarena.pl/pl/podstrony/kartarena-w-3d/