Leszek Bubel, były kandydat na prezydenta RP i znany antysemita uważa, że Kasia Cichopek jest Żydówką. Politykowi, popularność Cichopek nie mieści się w głowie.
W swoim artykule „Kariera w cieniu gwiazdy Dawida”, który ukazał się w gazecie Tylko Polska pisze o znanych ludziach z show-biznesu i ich koneksjach.
„Jest tyle młodych, zdolnych, polskich dziewczyn. Tymczasem ona jest beznadziejną tandeciarą. Interesuje mnie, dlaczego ktoś pozwala jej robić karierę. No, ktoś tym musi sterować. A oni sobie pomagają. Oni się wspierają. To nie jest popularne nazwisko w Polsce. Ona musi mieć jakieś rodzinne powiązania. Tylko nie wiem, jakie.” – opowiada Leszek Bubel w rozmowie z Dziennikiem.
Również plotki głoszą, że mąż Kasi, Marcin Hakiel, Edyta Herbuś, Justyna Steczkowska, Kayah, Wojewódzki, Majewski mają coś wspólnego z Gwiazdą Dawida.

Jednak my też nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że Kasi Cichopek się udało. Jednak bardziej niż za koneksjami, stoją widzowie M jak Miłość, którzy po prostu uwielbiają irytującą Kaśkę!
Naszym zdaniem jest to największa bzdura ostatnich czasów, a Leszek Bubel powinien zmienić ton swoich piosenek w zespole BUBEL BAND!
Ciekawe co na to Kasia, szczególnie jeśli Krzysztof Ibisz, jest kolegą polityka z partii i klubu poselskiego.
A właśnie ciekawe, jak to Ibiszowi, totalnemu beztalenciu udało się tak wylansować….czyżby jakaś koleja religia za tym się chowała….