Kaski mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i mimo, że wielokrotnie już ich powierzchnie były wykorzystywane jako podkład malarski, to z pewnością takiej twórczości jeszcze nie spotkaliśmy.

Większości z nas malunki na kaskach kojarzą się zapewne z czaszkami, płomieniami lub innymi symbolami na Stałe związanymi z kierowcami motocykli.

Wyjątkowe kaski są dziełem Igora Mitina. Sprawił on z pewnością, że stanie się to teraz ulubiony środek bezpieczeństwa kierowców jednośladów. Jeśli już nawet w bogatym wyborze wzorów nie znajdziemy nic co zainteresowało by nas samych, to wystarczy pomyśleć o zainteresowaniu innych ludzi naszym wyglądem i już właściwie sięgamy po portfel.

Wśród wzorów zdobiących kaski znajdziemy jednak nie tylko takie, które zewnętrznie lub wewnętrznie kojarzą nam się z głową.Jeśli do naszej osobowości bardziej niż części ciała pasuje jedzenie również nie będziemy mogli narzekać na brak wyboru. Rozłupana skorupa orzecha i arbuz, z którego wykrojono kawałek nie pozwolą przejść obok nas obojętnie.Miłośnicy sportu nie zostali pominięci, piłka golfowa, tenisowa czy kula do kręgli powinny ich zadowolić i zrobić wrażenie.


Wizerunki dopasowane dokładnie do okrągłego kształtu kasków są wprost wspaniałe i odzwierciedlają oryginały w 100 %. Dlatego też seria kasków z pewnością nie przejdzie bez echa. Może to właśnie Igor Mitin sprawi, że bardziej będziemy chcieli zaprezentować nowy wzór na kasku niż fryzurę prosto z salonu, a bezpieczeństwo wreszcie przestanie nam się kojarzyć z niewygodą i nudą.