Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy lubią wychodzić z restauracji czy z kawiarni nie płacąc rachunków. Uważają, że będąc znanymi osobami czasem mogą nie zapłacić. Jednak to co zrobiła Katarzyna Niezgoda z Tomaszem Kammelem to po prosto kradzież w biały dzień!

Katarzyna Niezgoda została zwolniona z funkcji wiceprezes banku Pekao SA ponieważ zlecała usługi szkoleniowe firmie związanej z prezenterem Tomaszem Kammelem.

“Decyzja rady nadzorczej ma ścisły związek z pytaniami o działania Katarzyny Niezgody, jakie ponad dwa tygodnie temu zadaliśmy władzom banku - pisze Puls Bisnesu. A konkretnie: o zlecenia na usługi szkoleniowe i indywidualny coaching, jakie wiceprezes Pekao, nadzorująca pion zasobów ludzkich, kierowała do spółki Sparrow, związanej z Tomaszem Kammelem, jej życiowym partnerem, znanym prezenterem telewizyjnym. Wewnętrzny audyt w banku nie pozostawił złudzeń.”

Wiadomo, że taka sprawa nie zostanie tak szybko zapomniana i dziennikarze kolorowych magazynów na pewno dowiedzą się wszystkiego. Już Puls Biznesu przeprowadził dochodzenie. Ustalono bowiem, że  Niezgoda,  zlecała kontrakty Tomaszowi na olbrzymie kwoty jego firmie, Sparrow.

Wygląda na to, że banki wydawały na organizowane przez nią szkolenia nawet po 10 milionów złotych rocznie!

Co ciekawe możliwe, że to prawdziwym powodem dla którego Tomasz Kammel jest z Kasią są pieniądze. W końcu przez 4 lata Kasia przelała Tomaszowi 30 milionów złotych. 

Tomasz Kammel objął 10 proc. Udziałów w firmie którą założył, a jego koleżanka Ewa Wróbel (90 proc.), m.in. autor i producent programu "Kammel tropi... najlepsze reklamy świata", który ukazywał się na antenie telewizji publicznej. Spółka od początku zajęła się przede wszystkim usługami szkoleniowymi - pisze Puls Biznesu.

Kasia dzięki szkoleniom zwiększyła ich przychody, najpierw trzykrotnie, a później aż sześciokrotnie:

Puls Biznesu stwierdza, że “Przez cztery pierwsze lata firma Sparrow osiągała roczne obroty rzędu 1-2 mln zł. Aż do 2005 r., kiedy jej przychody wzrosły skokowo do 5,5 mln zł. Wtedy właśnie wśród głównych odbiorców usług spółki na pierwszym miejscu pojawił się bank BPH. Taki sam status miał w latach 2006 i 2007, kiedy przychody Sparrow sięgnęły 9,2 mln zł. Wiceprezesem banku odpowiedzialnym za szkolenia była wtedy Katarzyna Niezgoda, od 2004 r. partnerka Tomasza Kammela.”


Katarzyna jednak wkrótce zmieniła bank. Mogło by się wydawać, że to koniec współpracy z Tomkiem, jednak nie ma nic bardziej mylącego. Firma Sparrow wiernie podążała za swoją pracodawczynią.
Jak się okazuje bank Pekao przed nadejściem wielkiej Kasi w ogóle nie potrzebował szkoleń. Natomiast po przyjęciu Niezgody do banku okazło się, że spółka stała się największym dostawcą szkoleń dla banku. Tylko w 2008 r. Pekao przelało na jej rachunki prawie 10 mln zł.

Czy to była miłość?
Para na razie nie chce komentować skandalu. Już od wielu dni są niedostępni….