królowa popsuła imprezę urodzinową kate middleton

Kate, żona brytyjskiego następcy tronu księcia Williama, obchodziła swoje trzydzieste urodziny bardzo skromnie, w gronie najbliższych przyjaciół, zamiast świętować z wielką pompą. Hucznemu przyjęciu miałaby się przeciwstawić sama królowa Elżbieta, dbająca o wizerunek dworu, który również musi oszczędzać w tych kryzysowych czasach.

Kate Middleton 9 stycznia 2012 skończyła trzydzieści lat. Urodzinowe mega – party organizowane przez jej siostrę Pippę (o której złośliwi mówią, że wykorzystuje popularność siostry, aby zrobić karierę) i ksiecia Harry’ego miało być ogromne, utrzymane w temacie lat osiemdziesiątych, aby uczcić dekadę, w której urodziła się solenizantka. Mówiło się również o karaoke jako głównej rozrywce.

Pippa zdradziła brytyjskiej wersji magazynu Grazia, że przygotowania do przyjęcia trwały wiele miesięcy. Wśród zaproszonych mieliby się znaleźć rownież Victoria i David Beckham.

Wszystko spaliło na panewce po interwencji królowej Elżbiety. Według monarchini, w czasach kryzysu, królewski dwór powinien pierwszy dać przykład oszczędności, rezygnując z przesadnego manifestowania zbytku.

Kryzysowe party odbyło się więc w Kensington Palace z udziałem tylko niewielu najbliższych przyjaciół książęcej pary. O prezentach jakie otrzymała solenizantka na razie nic nie wiadomo.

Biedna Kate, swoje pierwsze urodziny jako żona następcy tronu musiała obchodzić jako kryzysowa księżniczka!

królowa popsuła imprezę urodzinową kate middleton

 

Autor: Izabella Frej