Mango, hiszpański kolos mody, zdradził wreszcie kogo wybrał na twarz kolekcji wiosna i lato 2012.  Panie i Panowie - szczęśliwą wybranką jest Kate Moss.

Kate Moss twarzą kolekcji Mango

Hiszpańska sieć sklepów z odzieżą możE się pochwalić 2400 sklepami w 107 krajach i takimi ambasadorkami jak (wymienię tylko niektóre) Milla Jovovich, Naomi Campbell czy Claudia Schiffer. W tym roku firma również stawia na top. I to jaką top!

Kate (z całym dobrodziejstwem inwentarza) to powszechnie uznana ikona stylu i bezsprzecznie najbardziej sugestywna wśród swoich koleżanek po fachu. Cokolwiek zrobi, zawsze znajduje się w centrum uwagi i jej sposób ubierania się jest komentowany i naśladowany na całym świecie.

Serwis fotograficzny do kampanii reklamowej autorstwa Terry Richardsona odbył się w Londynie. Sławny fotograf stanął również za kamerą aby zrealizować klip, który ukaże się w telewizji od marca.

Kate opowiada, że jest bardzo szczęśliwa mogąc współpracować z Mango i, że świetnie się bawiła przy realizowaniu serwisu.  Top modelkę będzie można również podziwiać w letniej kolekcji Dior Addict Lipstick.

Kolekcja Mango na wiosnę 2012

Autor: Izabella Frej