Jest młoda, utalentowana i ma nieposkromiona wyobraźnię. Mowa oczywiście o Katie Eary, londyńskiej absolwentce Royal College of Art. Na pokazach wyróżnia się przede wszystkim niepokornym stylem i dużą dozą odwagi.

Katie Eary

Nowa kolekcja to agresywna mieszanka elegancji i prowokacji w męskim wydaniu. A jednak spod kobiecej ręki…

Katie Eary Katie Eary

Trochę psychodeliczna, ale nie można odmówić jej oryginalności, która jest już w zasadzie wizytówką młodej artystki. Motyw szkieletu, mięśni i elementów anatomicznych ludzkiego ciała włącznie z zawiniętymi dookoła szyi wnętrznościami to projekt odważny i dopracowany w każdym detalu. Rajstopy imitujące szkielet opięte na męskich, umięśnionych nogach to widok dość osobliwy jednakże nie sposób oderwać wzroku. Dużo złota, błyskotek, futra, częściowo zakryte twarze i nietypowe nakrycia głowy. Wszystko w jednej, budzącej podziw kompozycji.

Katie Eary Katie Eary

Katie Eary to osobowość sceny fashion, za którą nie sposób nadążyć. Niczym huragan inspiracji przedziera się do hermetycznego świata mody.

"Za każdym razem, kiedy pokazuję coś nowego na "London Fashion Week" otwierają się przede mną kolejne drzwi niesamowitych możliwości"- Katie Eary

 

Źródło zdjęć: www.feeldesain.com

Autor: Aleksandra Daniszewska