Na co dzień jest krakowskim cukiernikiem (uwielbia robić śmietankowe torty i śmietankowe ciastka – co podkreślał w programie „dzień dobry TVN”), w czasie wolnym od pracy tworzy własne akty, biega goły taplając się w błocie (Gracjan jest naturystą), śpiewa fałszującym głosem wesołe piosenki (które sam pisze) , dużo podróżuje (z których to podrózy także przywozi mnóstwo zdjęć i filmów umieszczanych następnie w internecie).

W tym momencie można zrodzić się pytanie: jak to możliwe, by taki człowiek zdobył taką sławę? Co tak interesującego jest w jego twórczośći? W internecie w ciągu pięciu sekund można znaleźć aż sześć stron fanowskich o nim(oprócz tego ten oryginalny gwiazdor ma własną stronę).

Gracjan był już gościem programów „Dzień dobry TVN”, „Rozmowy w Toku”, w programie „Szymon Majewski Show” przeprowadzał sondy uliczne, w jego mieszkaniu MTV robiło program, reklamował sieć „Media Markt”, a to tylko czubek góry lodowej w omawianu jego medialnego sukcesu.

Mieszka w Krakowie, gazeta wyborcza podaje, że mieszka w Nowej Hucie, ale coś częściej zaczął się ostatnio pokazywać w dzielnicy Kurdwanów na ulicy Turniejowej. Czyżby planował się przeprowadzić?