Sklep internetowy kissmykicks.pl oferuje obuwie znanych marek, trudno dostępnych w Polsce.

W naszym asortymencie posiadamy tylko towary wykonane z najlepszych materiałów oraz bardzo trudno dostępne na rynku. Tych marek nie znajdziecie w galeriach handlowych, dzięki czemu nie zobaczycie tych samych butów na nogach innej osoby!

Nasza oferta obejmuje głównie marki: Supra, Ed Hardy, True Religion i Christian Audigier.

Aktualnie posiadamy wyprzedaż do -50% dzięki czemu, możecie Państwo kupić trampki już od 149.99zł! Wysyłka w naszym sklepie w przeciągu 24 godzin. Kupujesz dzisiaj, zakładasz jutro!


SUPRA FOOTWEAR to jedna z najświeższych i najbardziej ekscytujących firm obuwniczych, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich kilku lat. Śmiała kolorystyka, nowatorskie wzornictwo i oryginalne materiały ulokowały markę SUPRA w awangardzie mody i dzięki takim modelom jak Skytop, Vaider lub TK Society, SUPRA stała się wyznacznikiem trendów na najbliższe lata.

Obuwie marki SUPRA cenią hollywoodzkie gwiazdy takie jak: Lil Wayne, Jay-Z, Rihanna, Justin Timberlake, Kanye West, Sean Paul, Lupe Fiasco, Akon, Justin Bieber, Lil Twist, Chris Brown, Peter Chao, Mos Def, Chad Muska, Avril, Lamar Odom, Steve Aoki, Ludacris, Talib Kweli oraz polscy celebryci/artyści: Łozo/Afromental, Tomson/Afromental, CNE, Alan Andersz.

Ed Hardy to marka założona przez francuskiego projektanta Christiana Audigiera. Jest to marka premium cechująca się wysokiej jakości materiałem i wykonaniem. Projekty ubrań bazują na pracach Don'a Ed Hardy'ego zalicznego do mistrzów tatuażu.

Firma ta jest znana na całym świecie i noszona przez wiele gwiazd dzięki swojej jakości i oryginalnym projektom zdobyła uznanie na rynku.

Ubrania marki Ed Hardy cenią hollywoodzkie gwiazdy takie jak: Brad Pitt, Madonna, David Beckham, Flavor Flav, Hulk Hogan, Carmen Electra, Bobby Brown, Paris Hilton, Usher, The Game, Snoop Dogg, Missy Elliot i Janet Jackson, a także polscy celebryci: Doda czy Misiek Koterski.

Zapraszamy na www.kissmykicks.pl