Obecnie rynek multimediów odznacza się bardzo różnorodną ofertę. Teraz kupując różnego rodzaju gadżety elektroniczne mamy trudny wybór i ciężko nie możemy się zdecydować co wybrać. Oczywiście jest parę produktów, które wyróżniają się z tłumu, ale większość z nich jest podobna do siebie. Klawiatura Icon7 Topper Multimedia USB jest produktem prstym ale funkcjonalnym. Idealnie nadaje się do pracy biurowej. Duża ilość funkcyjnych klawiszy sprawia, że szybko możemy poruszać się po różnych aplikacjach.  Ciekawym rozwiązaniem okazuje się klawisz FN, który zwykle pojawia się w komputerach przenośnych. To dzięki niemu możemy sterować naszym komputerem.  Ogólnie sprawia ona wrażenie specjalnie zaprojektowanej dla notebooków, niewielkie wymiary i do tego specjalna plastikowa pokrywa, który służy do osłaniania klawiszy. Na początku trochę mnie drażniła ta pokrywaw końcu po odsłonięciu jej może być denerwujący widok czegoś sterczącego od klawiatury, jednak już po chwili okazało się, że chociaż nie jest do tego przeznaczona pokrywa to możemy oprzeć o nią tekst i go przepisywać czy też analizować jakieś dane. Poza tym dla mnie szczególny nieudogodnieniem okazał się fakt, że klawiatura jest zasilana na port usb a nie bezprzewodowa. Obecnie w dobie nowych technologii bezprzewodowość wygrywa z tradycyjnymi kablami. Tego właśnie mi brakuje skoro nie ma typowych rozmiarów i ma klawisz FN to można się domyśleć, że w jakimś stopniu została zaprojektowana dla przenośnych komputerów. Dlatego za technologię otrzymuje ode mnie 3 /5 punktów.

Duża ilość klawiszy funkcyjnych znacznie ułatwia nam pracę biurową. Tak naprawdę klawiatura ta idealnie nadaje się do codziennego użytku i do podstawowej biurowej edycji. Za funkcjonalność klawiatura Icon 7 dostaje 5/5 punktów. Trzeba przyznać, że jest to pierwsza klawiatura z ochronnym panelem, który może uchronić klawisze przed kurzem itp.  Jednak układ klawiszy może okazać się denerwujący. Osobiście nie lubię klawiatur, które nie mają opływowego kształtu, tylko swoim układem nawiązują do tego w notebookach. Z drugiej strony dzięki prostocie wygląda ona bardziej elegancko i minimalistycznie. Za design klawiatura dostaje ode mnie 4/5 punktów.

Reasumując
Klawiatura Icon 7nie jest urządzeniem bez wad. Jednakże dzięki nei najgorszemu designowi i funkcjonalności staje się ciekawym narzędziem pracy dla każdego pracoholika uzależnionego od komputera