Drodzy trendzowicze,

 

Od pewnego czasu możecie zaobserwować wzrastającą ilość innowacji na trendu.pl. Wortal jest wzbogacany o nowe elementy. Szczególnie zależy nam na Waszej integracji. Stąd klub trendu.pl. Cool anonse, które tu znajdziecie odmienią Wasze życie. Uprościliśmy procedurę rejestracji. Zachowujemy jednak prawo selekcji. Profile osób, które nie spełniają naszych subiektywnych kryteriów są eliminowane. Zostaje śmietanka towarzyska. Zależy nam na tym aby klub gromadził najciekawszych ludzi z przestrzeni miejskiej: Trendsetterów, cool hunterów, biznesmenów, ludzi sztuki, mody, designu czy świata mediów i reklamy. Klubowicze są od czasu do czasu rozpieszczani specjalnymi bonusami. Wybrani otrzymują maile w których są rozpieszczani zniżkami w najlepszych sklepach czy nagrodami przeznaczonymi specjalnie dla Nich.

Interesującą opcją jest możliwość tworzenia listy znajomych. Wszystko bardzo intuicyjne. Nie powinno Wam sprawić trudności. Nasi najjaśniejsi trendzowicze, jeżeli jest w klubie coś co sprawia Wam problem, albo najzwyczajniej w świecie wkurza piszcie do mnie na adres:

 

radek@trendu.pl

 

Do klubu można się dostać klikając na ikonę klub i następnie przycisk zarejestruj. Kolejny krok to podanie garści informacji niezbędnej do tego, aby móc wyselekcjonować osoby, które spełniają trendzNormy. Proces rejestracji jest zakończony mailem, w którym otrzymujecie hasło. Pozostaje wpisać swój login i hasło. I możecie być pewni że kolejne wieczory spędzicie przy kompie, poznając fascynujących klubowiczów z trendu.pl. To pierwsze w Polsce cool anonse.

 

Pamiętajcie, wystarczy zalogować się w klubie trendu.pl

 

Miłego virtual clubbingu na życzy,

 

Radek