Nie od dziś wiadomo, że panie mają słabość do telefonów z klapką. Tak zaprojektowane modele są zazwyczaj zgrabne i świetnie wyglądają w kobiecej dłoni. S5510 ma coś jeszcze: elegancki blask, który zawdzięcza obudowie o fakturze zamglonego szkła. Świetlistym akcentem Samsung dedykuje ten model kobietom z klasą, którym zawsze towarzyszy atmosfera niezwykłości. 

Tajemnica szlachetnego wyglądu tego telefonu tkwi w ergonomicznym kształcie, przypominającym kamień szlifowany przez nurt rzeki i wyrafinowanych, chłodnych stalowych elementach. Świetnie prezentuje się także ukryty w klapce dodatkowy, sekretny wyświetlacz, który pojawia się, gdy otrzymasz smsa lub nowe połączenie. Widać, że telefon projektowali znawcy kobiecej natury, bo dzięki tym błyskom zawsze odnajdziesz dzwoniący telefon w torebce!

Nie zawiedzie Cię jasny, czytelny wyświetlacz PMOLED, który nie tylko zapewnia wysoką jakość pokazywanych elementów, ale też umożliwia zachowanie świetnej linii telefonu – jego szerokość to tylko 16.75 mm! W zgrabnej formie odnajdziesz szereg udogodnień związanych z komunikacją. Ten model pozwoli Ci pozostać w kontakcie i to na Twoich warunkach. Ty wybierasz spośród wielu możliwości: tradycyjnej rozmowy, smsów, mmsów, szybkiego dostępu do serwisów społecznościowych (choćby po to, by zasilić swój profil nowymi zdjęciami z aparatu 3,2 MPix), przesyłu danych przez Bluetooth 2.1 lub dzielenia się nimi przez zrzucenie na komputer, co umożliwi wejście USB 2.0. A jeśli usłyszysz piosenkę, która Ci się spodoba, skorzystaj z funkcji rozpoznawania muzyki – Twoja S5510 podszepnie Ci jej tytuł i wykonawcę!

S5510 nie tylko dopasuje się do Twojej dłoni, ale i Ty znajdziesz się w dobrych rękach! 
O bezpieczeństwo zadba szereg funkcji, m.in. wiadomość alarmowa, który błyskawicznie dotrze do wybranej osoby, gdy tylko znajdziesz się w potrzebie. 

Czarna obudowa telefonu została ozdobiona dwoma wersjami kolorystycznymi: kobiecą głęboką czerwienią oraz męskim grafitem. S5510 będzie w sprzedaży w pierwszej połowie listopada w cenie REKOMENDOWANEJ przez producenta: 599 PLN