Plastikowe butelki wód mineralnych wyglądają coraz prościej- brak w nich polotu i finezji. Niegdyś producenci nie żałowali materiału i wymyślali naprawdę przeróżne kształty. Teraz czasy się zmieniły. Powodów tego zjawiska należy upatrywać w umacnianiu się ruchów na rzecz ratowania środowiska.

Jednak nadszedł czas, by ktoś się przełamał. "Spartakusem" współczesności jest Evian i linia wody Evian Lady.

Obecnie, gdy zewsząd pędzą na nas komunikaty o ratowaniu planety, konsumenci starają się ograniczać używanie materiałów źle wpływających na środowisko. Torby ekologiczne są tego najlepszym przykładem. Teraz również wodę nosimy w swoich własnych pojemnikach, żeby unikać kupowania cały czas plastikowych butelek. Jednak nie zawsze jest wskazane nosić ze sobą bidon (sic!), a także nie każda kobieta jest zwolennikiem takiego rozwiązywania sprawy i podczas odwodnienia chętnie kupi butelkę wody. Szczególnie jeśli butelka ta jest niezwykła.

Designer Kenneth Wong chciał wstrzelić się w konkretną grupę konsumentówwody mineralnej- kobiety, które pociągają modne rzeczy. Opakowanie wody Evian Lady zrywa ze stereotypem nudnej, brzydkiej, zwyczajnej butelki i zmienia go w delikatnie kanciaste, przypominające diament naczynie, którego żadna dziewczyna nie będzie się wstydziła nosić.