Kobieta… piękna, inteligentna, samodzielna. W XXI wieku już nikt nie powie, kobieto puchu marny… Ten wiek należy do nich. Panie zaczynają odkrywać swoją siłę. Chcą same decydować i wybierać. W tym celu powstał portal społecznościowy ZaadoptujFaceta.pl zrzeszający kobiety, które samodzielnie wybierają mężczyzn niczym… towary w sklepie. Panowie występują jedynie w roli słodkich zabawek do przytulania lub geeków, których można przetestować. Co ważne, panowie nie mają nic do powiedzenia, to panie oglądają i decydują, bez obawy o niechciane komentarze czy zbędne opinie.

Francuska wersja AdopteUnMec bije rekordy popularności, osiągając ponad 6 milionów użytkowników w mniej niż 5 lat. W Polsce portal ZaadoptujFaceta.pl działa od kwietnia 2013 roku i jest odwiedzany przez 150 000 tysięcy użytkowników miesięcznie.

Poniżej możecie delektować się dwoma niezwykłymi spotami. To reklamy promujące portal. Filmiki oddają jego sens i istotę. Przekaz zaprezentowano w kontrowersyjny i wyrafinowany sposób. Gwiazdą video jest gwiazdorska Lucienne Moreau, starsza Pani z ognistym charakterkiem.  XXI wiek to czas ostatecznej dominacji kobiet. Seksmisja stała się faktem. Facecie puchu marny…

Początek kampanii telewizyjnej już 2 lutego 2014.

Spoty: