Osobiste prezenty są zawsze najlepsze, a nie ma bardziej osobistego podarunku niż kupon do Spa, gdzie ktoś zajmuje się nami, a my mamy ochotę i czas by zregenerować siły, ukoić ciało, wyciszyć się… tak po prostu.

W SPA czas płynie wolniej, jest inaczej, spokojniej… może warto podarować komuś „czas”… ?

Kupon upominkowy to osobista chwila „wykradziona z maratonu czasowego” i podarowana tym osobom, które o tym marzą lub tego potrzebują. Kupon to nie tylko swoista „przepustka” do lepszego samopoczucia, do chwili, w której nic nam nie przeszkadza, ale często to także akcent by wreszcie zadbać o siebie i o swoje zdrowie. Wiele osób nie docenia tego waloru SPA, to już nie tylko miejsce gdzie dba się o urodę. To miejsce gdzie kosmetolodzy, często po wyższych studiach medycznych doradzają jak dbać o zdrowie, o zdrowy styl życia, propagują profilaktykę medyczną kiedy o niej zapominamy… Doradzają co jest najlepsze dla nas – indywidualnie – tłumacząc sens tych działań, pomagają w doborze kuracji – bo taka jest ich rola, bo tego od nich oczekuje klient. By mieć gwarancję, że właśnie taka opieka zostanie roztoczona nad osobami, którym podarujemy czas, należy przemyśleć wybór miejsca bo nie wszędzie jakość idzie w parze z wystrojem. Nie wszędzie personel jest pełen empatii, zaangażowania, wiedzy, a co najważniejsze - pasji! Nie wszędzie maleńkie akcenty sprawiają, że czujemy się dopieszczeni i zaopiekowani.

Jeśli  nie wiemy z jakiego zabiegu, kuracji czy rytuału osoba, którą chcemy obdarować chciała by skorzystać – można wybrać jedną z przygotowanych właśnie na taka okazję ofert pakietowych lub wybrać opcję kuponu kwotowego i wówczas osoba obdarowana sama podejmie decyzję na co wykorzysta swój Kupon. W ten sposób zawsze mamy gwarancję, że preznet będzie trafiony.

W  okresie, kiedy wiele już posiadamy, dużo już mamy, może warto przemyśleć czy nie ma w naszym otoczeniu osoby, której bardziej brakuje czasu niż rzeczy na półce…

Miłe jest to uczucie, kiedy można „zatrzymać czas”. Miło jest, kiedy można go podarować…

mgr kosmetolog - Dolores Rybska da Costa
Regeneracja Miejskie Spa

 

Zapraszamy na stronę: regeneracja-spa.pl