Ostatnimi czasy media na całym świecie obiegła informacja, że Tiger Woods – słynny amerykański golfista – przez cały czas trwania swojego małżeństwa doprawdy nie próżnował. Okazało się bowiem, że miał on aż cztery kochanki! Co więcej amerykańskie media doniosły także, że żona znanego sportowca – szwedzka modelka Elin Nordegren – po tym jak zobaczyła w prasie zdjęcia swojego męża z niejaką Rachel Uchitel wściekła się i nie tylko podrapała mu twarz – ale też wyrzuciła z domu oraz w napadzie szału powybijała mu kijem golfowym szyby w samochodzie, kiedy ten zdesperowany próbował uciekać. W efekcie jednak podobno wyskoczył on z auta, które następnie uderzyło w hydrant i drzewo. Sam Tiger Woods na temat tej sprawy wypowiada się następująco: „Jak wszyscy wiecie, miałem małą stłuczkę, w której doznałem kilku urazów. Cała ta sytuacja to moja wina i jest mi wstyd, że naraziłem moją rodzinę na coś takiego. Jestem człowiekiem i nie jestem idealny. Zrobię wszystko, by to się nigdy więcej nie powtórzyło. To prywatna sprawa i chcę, by tak pozostało”.

Jeszcze niedawno mówiono jedynie o trzech kochankach Woodsa. Jednakże ostatnio dołączyła do nich kolejna, czwarta. Po wybuchu skandalu postanowiły one bowiem podzielić się swoimi wrażeniami na temat miłosnych igraszek ze znanym golfistą. Cóż, trzeba przyznać, że jest to ostatnio dość modny sposób na zaistnienie w mediach. Mało tego, jedna z nich udostępniła nawet nagrania ze swojej skrzynki głosowej, co stanowiło już ewidentny dowód na to, że romans jednak zaistniał. Ponadto, wiadomo także, że Elin Nordegren zatelefonowała do jednej z kochanek – 24-letniej kelnerki Jaimee Grubbs – i swoją rozmowę rozpoczęła od słów: „Doskonale wiesz, kto dzwoni, bo pieprzysz mojego męża!”.

Mówi się, że Elin wraz z dziećmi już wkrótce przeprowadzi się do nowej posiadłości. Póki co jednak nie zażądała ona rozwodu, gdyż zgodnie z intercyzą będzie miała prawo do pokaźnego majątku męża – szacowanego na ponad miliard dolarów – dopiero po 10 latach małżeństwa. Tiger Woods liczy z kolei na to, że uda mu się jeszcze przejednać żonę. Wynajął on już nawet specjalistę do godzenia rozbitych małżeństw i namówił Elin na cykl sesji terapeutycznych. Sprawa ta jednak nie będzie łatwa, gdyż, jak twierdzi jeden z pracowników pary: „Potwornie się kłócą. Na jaw wyszło wiele nieporozumień i urazów. Teraz już nie chodzi tylko o zdradę. Tiger od dawna zaniedbywał całą rodzinę”. Trzymamy zatem kciuki, bo jeśli rzeczywiście uda im się przetrwać ten kryzys, to będzie to chyba swego rodzaju precedens…