Mitsubishi Motors Corporation, po 11 latach od pierwszego premierowego ,,crossovera” nie daje sobie deptać po piętach przez konkurencję. W Genewskim salonie prezentuje nowego Outlandera.

Mitsubishi Outlander

To już trzecie wcielenie tej coraz bardziej popularnej koncepcji. Podpierając swój entuzjazm udokumentowanym sukcesem poprzednich dwóch edycji- 950 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, Mitsubishi prognozuje, że ten ważny strategicznie i innowacyjny samochód jest po prostu skazany na sukces. Dlaczego?

Ponieważ posiada cały wachlarz rozwiązań i cech, które tworzą harmonijną równowagę najbardziej cenionych zalet:

-poszanowanie środowiska naturalnego,

-zaawansowane systemy bezpieczeństwa,

-komfort podróżowania,

-inteligentna wszechstronność,

-większa wygoda użytkowani.

Mitshubishi Motors

Auto przeszło istotną transformację dzięki nowemu językowi konstruowania pojazdów. Pomimo iż jest jeszcze na etapie rozwoju, już teraz sprosta najbardziej wymagającym koncepcjom.

Mitshubishi wygląd zewnętrzny

Outlander ma długość 4655 mm i wielkością jest zbliżony do swojego poprzednika. Zdecydowane, wyraziste kształty połączone z delikatnością i gładkością powierzchni nadwozia. Pozbawiony krzykliwości i stylistycznych popisów. „Solidność – bezpieczeństwo – prostota”- zasada numer jeden producentów marki. Ciekawie ukształtowane są natomiast reflektory, które w całym tym subtelnym wyrazie nadają ,,kociego spojrzenia”.

Mitshubishi wnętrze

Mitshubishi bagaznik

Mitshubishi- fotele

Dbałość o detale, estetykę i wygodę uwidacznia się również w projekcie wnętrza. Bardzo wysokiej jakości materiały takie jak- wykładziny materiałowe, miękkie w dotyku powierzchnie, srebrne lub drewniane akcenty, dodatki w lustrzanej czerni nadają bardzo luksusowy charakter i cieszą zmysły.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Czyli adaptacyjny tempomat- system, który pozwala na zachowanie odpowiedniej odległości za poprzedzającym pojazdem.

Motor Corporation

System ostrzegania przed opuszczeniem pasa ruchu-  wysyła akustyczne i wizualne sygnały.

Ksenonowe reflektory Super-HiD “Wide Vision”- uzyskano w nich snop światła w przybliżeniu 1,4 razy mocniejszy od konwencjonalnych reflektorów ksenonowych HID, zapewniając jasność 1350 lumenów i oświetlając bardzo duży obszar.

Outlander- tył

Wyżej wymienione atuty to tylko kropla w morzu możliwości jakie rozpościera przed użytkownikiem nowy, wszechstronnie inteligentny samochód. Komfort, precyzja, bezpieczeństwo i nowoczesny design. Kwintesencja 40 lat efektownej działalności  Mitsubishi.

 

Autor: Aleksandra Daniszewska

Źródło zdjęć:

http://www.autotribute.com/12747/all-new-2013-mitsubishi-outlander-photos-and-details/