Zbliżający się wielkimi krokami wrzesień przywołuje szkolny nastój. Z kolekcją CROPP nie musi być on nudny, ciężki i ubrany w mundurek. Dla wszystkich nonkonformistów chcących wyrazić swój styl również za szkolną ławką marka przygotowała kolejną edycję kolekcji „BACK TO SCHOOL”. Tradycyjne formy wzbogacono dodatkami i choć kolorystyka utrzymana jest w oficjalnej, szkolnej konwencji nie zabraknie dynamicznych, barwnych akcentów i streetowego pazura. Z kolekcją CROPP każdy swobodnie zaplanuje swoją szkolną garderobę już dziś.

Szkolny czas zbliża się nieubłaganie. Niebawem zacznie się kolejny rok szkolnej rzeczywistości. Marka CROPP pomoże wszystkim uczniom zaplanować szkolną garderobę w streetwearowym, nowoczesnym stylu.

Kolejna odsłona kolekcji „Back to school” to rozwiązanie idealne dla wszystkich szkolnych nonkonformistów i indywidualistek. 

Propozycje dziewczęcych, szkolnych uniformów w kolekcji CROPP to modele łączące się w spójną kolorystyczną i stylistyczną całość. Choć dominują klasyczne kolory biel, granat i szarości nie zabraknie w nich odważnego pazura. Tradycyjne formy wzbogacono deseniami w postaci rombów, pasków i kratki oraz konstrukcyjnymi detalami. Ubrania zdecydowanie przełamują konwencję klasycznego szkolnego mundurka. Zaprojektowane koszule, spódniczki, sukienki, żakiety i bluzy sprawią, ze każda dziewczyna znajdzie w tej kolekcji coś, co idealnie trafi w jej gust. I pomimo utrzymanego szkolnego charakteru kolekcja CROPP pozwoli wykreować zupełnie nowy look uczennicy.

Modele kolekcji dedykowane chłopakom mają pokazać ich w zupełnie innej szkolnej odsłonie jako zbuntowanych uczniów w wąskich jeansach z szelkami, w koszuli w kratę i kapeluszu na głowie. CROPP zadbał, by nie zabrakło komfortowych bluz, koszul, szkolnych kardiganów i swetrów jak również ekspresyjnych t-shirtów . Kolorystyka choć zdominowana stonowanymi odcieniami czerni i szarości podsycona została wyraźnymi akcentami bieli, czerwieni i błękitu.

Z kolekcją CROPP już dziś każda dziewczyna i chłopak mogą zaplanować nową szkolną garderobę sprawiając że dotychczasowy uczniowski uniform nabierze nowego, streetowego charakteru.

Dlatego CROPP zaprasza do salonów zanim nadejdzie wrześniowa, szkolna rzeczywistość!