kolekcja Active

Kolekcja „ACTIVE“ na sezon Lato 2012 to głównie lekkość i swoboda. Myślą przewodnią była kobieta aktywna, nieskrępowana. Kobieta wolna. Celem było znalezienie prostych, nieskomplikowanych krojów, bardzo wygodnych i jednocześnie kobiecych. Sznureczki wciągnięte w “linię ” tuneliku dają swobodę w “tworzeniu” sylwetki. Pozwalają na totalny luz po przez swobodne ich puszczenie lub też dają szansę na “zbliżenie się” ubrania do ciała i regulowanie długości jak i szerokości.

Niemalże każdy z modeli może mieć dwa sposoby noszenia, przez co sam w sobie staje się “aktive”.
Graficzną, bardzo daleką inspiracją do tworzenia tej kolekcji były sportowe marki odzieżowe, w których, podobnie jak tutaj, blokowe łączenie kolorów/tkanin przeplata się z linią/kreską/paskiem. “Sportowe ubranie” w tej kolekcji, pozbawione krzykliwych barw często spotykanych w odzieży sportowej, dzięki miękkości tkanin i kolorów nabrało niesłychanie kobiecego i delikatnego oddźwięku.

Kolekcja poprzez dobór tkanin jest “podszyta wiatrem” – lekka, swobodnie poruszająca się przy każdym podmuchu. Tkaniny użyte w niej aktywnie “współpracują” z ciałem podczas upalnych dni. Szerokie i luźne kroje nie burzą jednak kobiecej sylwetki. Podkreślają ją po przez lekkość tkanin, które w subtelny sposób opływają sylwetkę uwypuklając to co niewidoczne dla oczu.

Kolekcja dostepna jest na stronie http://www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/240,man/grome-design/1,pageShowAll/

Projektantka: marka Grome Design
Foto – Natalia Grott-Mess
Modelka – Sandra

długa sukienka

sukienka szara

Active

kolekcja Active na lato 2012

Active 2012