Precyzyjne i awangardowe. Intensywne kolory i dynamiczne cięcia to połączenie kreatywności, inspiracji kontrastu dominujące w drugiej edycji najnowszej kolekcji Contradiction. Nowa propozycja Farouk Systems inspirowana największymi gwiazdami showbiznesu podbija rynek fryzjerski na całym świecie.

Wyzywający i energetyczny, rockowy, a zarazem subtelny, aczkolwiek precyzyjny i praktyczny styl. Precyzja cięcia i technika rzeźbienia harmonizują z zaawansowaną amerykańską technologią narzędzi CHI,  która pozwala stworzyć nową stylizację i kontrast wyglądu od glam do awangardowego.

Kolekcja Contradiction to charakterystyczna sztuka cięcia, farbowania i techniki stylizacji, która oparta jest na wiedzy Farouk Systems, ale i technologicznej filozofii, dzięki której inspiracja, pasja i kreatywność znajdują swój balans.

 

Proste, a zarazem szybkie właściwości zaawansowanej technologii CHI 44 (Advanced CHI 44 Technology) i wysokiej jakości bez amoniakowych farb do włosów, pozwala na budowanie bloku barwy i tworzy delikatny, aczkolwiek silny i wyraźny kolor. Odważne fryzury, ale i eleganckie upięcia zaprezentowane przez międzynarodowych stylistów prezentują nowy trend Contradiction.

W przemyśle w którym, moda i sztuka przenikały przez siebie przez dekady, a ich związek bezpośrednio nawiązuje do inspiracji, kultury i wyrażaniem samego siebie artyści Farouk Systems mają zaszczyt podzielić się pięknem zaawansowanej amerykańskiej technologii i rozwoju przemysłu fryzjerskiego