H&M obok Zary i Mango to firmy, którym najlepiej wychodzi kopiowanie wielkich projektantów. Dlatego też bardzo często to co widzimy na wybiegach w Paryżu, Londynie czy Mediolanie wisi na wieszakach w szwedzkim domu mody.
Jednak H&M pozwala dla wielu fashion victims ubrać się bardzo modnie, za przystępną cenę.
Postanowiliśmy sprawdzić co ciekawego będzie się działo w H&M w nadchodzącym sezonie. Tak jak już wcześniej wspominaliśmy Jimmy Choo zamierza nawiązać z nimi współpracę. Brytyjska marka zaprojektuje buty, torebki oraz różnego rodzaju akcesoria na przyszły sezon jesienno – zimowy 2009/2010. W sklepach H&M 14 listopada będzie prawdziwy szał!
Założycielka i prezes Jimmy Choo, Tamara Mellon stwierdziła, że „To dla nas przywilej znaleźć się wśród wielkich świata mody, współpracujących z H&M i zaprojektować kolekcję dla rozumiejących modę eleganckich kobiet, ale też kilka wspaniałych rzeczy dla panów.
Jimmy Choo wniesie do H&M wyrafinowaną, nowoczesną, dostępną i pełną przepychu kolekcję - doskonałe, imprezowe rzeczy do kupienia teraz i noszenia na specjalną okazję!”

W sierpniu już stopniowo zaczęła pojawiać się kolekcja jesienno-zimowa. Przyglądając się kolekcji, która głównie występuje w kolorach bieli i czerni można zobaczyć stroje Lady Gaga. Duże pufy na ramionach, szerokie paski, kostiumy jednoczęściowe, świecące materiały oraz kokardy, czyli wszystko z czego słynnie piosenkarka.

Szefowa działu projektów H&M, Ann-Sophie Johansson stwierdza, że "Krój powrócił na scenę mody. Podstawowe elementy garderoby są takie jak zawsze, ale w wersji unowocześnionej i przemodelowanej".

Co sądzicie o kolekcji?!