Najnowsza kolekcja butów i toreb firmy Menbur zachwyca szykowną elegancją. Jest skierowana do nowoczesnych kobiet, które chcą połączyć klasyczny, kobiecy styl z najnowszymi trendami. Dominują satynowe, subtelnie połyskujące materiały w stonowanych kolorach, jednak wielbicielki intensywniejszych barw również będą mogły skorzystać z oferty Menbura. Buty urzekają doskonałą równowagą pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Zostały ozdobione perłami, cyrkoniami lub koronką. Torebki są proste, niektóre ozdabiane dyskretnie, inne bogato. Kolekcja wiosenno-letnia Menbur jest różnorodna, można w niej znaleźć akcenty romantyczne, drapieżne, retro, ale wszystkie łączy jedna cecha – nowoczesność.

Kolekcja Pilar Abril to linia trorebek i butów przeznaczonych do codziennego użytku. Dominują nowoczesne, odważne rozwiązania kolorystyczne, uwagę zwraca ciekawe zestawienie i wzornictwo użytych materiałów. Kolekcja adresowana jest do zwolenniczek dyskretnego szyku i trendów. Pojawiają się zatem ćwieki, wężowe skórki, koraliki, ale też naturalne, stonowane materiały przywodzące na myśl wyprawy na safari bądź letni odpoczynek na łące. Postawiono również na wzornictwo inspirowane klimatem marine, pojawiają się motywy kwiatowe.

Żadna kobieta nie powinna przejść obojętnie wobec tak bogatej i różnorodnej oferty, jaką przedstawia Menbur w sezonie 2010.W cele zapoznania się w kolekcją firma zaprasza na stronę: http://grupomenbur.com/Ceny torebek Menbur: 119 zł – 349 zł 

Ceny czółenek Menbur: 249 zł – 499 złAdresy sklepów:

CH WOLA PARK, WARSZAWA

CH PLAZA, KRAKÓW

GALERIA JURAJSKA, CZĘSTCHOWA

GALERIA DRUKARNIA, BYDGOSZCZ

KING CROSS, POZNAŃ

FACTORY OUTLET, WROCŁAW