Propozycja marki Sisley na sezon jesień/zima 2009/2010 to trzy linie ubrań, wśród których wielbicielki różnych stylów na pewno odnajdą coś dla siebie.

Pierwsza z nich to miejsko- sportowy look z elementami vintage. Tkaniny są miękkie, delikatne, łagodnie opływające sylwetkę. Dopasowany fason w połączeniu z niebanalnym krojem tworzy naprawdę interesującą serię casual. Faktura materiałów, z jakich wykonano odzież, jest bardzo wyrazista: począwszy od tweedu i wełny poprzez pikowane tkaniny na gręplowanej wełnie kończąc. Kolory zaczerpnięto ze świata minerałów. Paleta barw opiera się na odcieniach inspirowanych bielą ałunu, żółcią siarki, popiołem, kwarcem oraz szafirem.

Kolejny styl, który odnajdziemy w najnowszej kolekcji Sisley opiera się na futurystycznych formach i nowoczesnych kroju. Sylwetki są proste, zaznaczone przez cięcia podkreślające kształt ciała. Ubrania wykonana są z luksusowych tkanin z mikro-wzorkami: bawełny, wełny, farbowane przędzy, nieprzemakalnego nylonu oraz gabardyny. Paleta kolorów to głownie barwy ciemne rozświetlone przez zielone i purpurowe refleksy. Czyste linie i proste formy tworzą nowoczesny a zarazem elegancki styl. 
Ostatnia z proponowanych przez Sisley linii odzieży jest mieszanką współczesnego romantyzmu z miejskim dynamizmem. Sylwetki inspirowane są strojami złotego wieku. Odnajdziemy tu taliowane marynarki i obszerne spodnie ozdobione plisami. Gładkie aksamit, jedwabie, luksusowe wełny oraz dzianiny to podstawowe materiały z jakich zostały wykonane ubrania. Przeważają ciepłe i głębokie kolory takie jak intensywne odcienie różu i niebieskiego.
Kolekcja Sisley dostępna jest w sklepach Benetton.