Kolekcja bielizny Twin na nadchodzące lato została opracowana w oparciu o hasło: “JEDNA KOBIETA, WSZYSTKIE SPOJRZENIA”. Ponieważ w zależności od okazji, pory dnia bądź nastroju wybieramy taki lub inny zestaw, Twin opracował kolekcję nawiązującą do trzech tematów przewodnich: URBAN ATTITUDE,POETIC ATTITUDE GLAM ATTITUDE 


URBAN ATTITUDE
Dla kobiety zdecydowanej, szukającej bielizny podkreślającej jej wolność i niezależność, z nutą awangardy i szaleństwa. Tkaniny industrialne i nowoczesne materiały są urozmaicone motywami czysto graficznymi. Kolory błyszczące oraz neutralne, z dodatkami promienistej bieli, szarego i sorbetu.  

POETIC ATTITUDE
Na letnie zachody słońca, kiedy czujemy się bardziej zrelaksowane, Twin stworzył linię bielizny o subtelnej elegancji, nawiązującej do romantycznej przeszłości oraz bardzo kobiecą i współczesną. Ta linia wyróżnia się różnorodnością aplikacji z nostalgicznym wdziękiem, lekko podkreślonych gamą pasteli: perłowym połączonym z żółtym, ochry z piaskowym i odcieniami beżu. Bielizna jest pełna dodatków: wstążek, tasiemek i koronek, co nadaje jej lekki odcień vintage.  

GLAM ATTITUDE
Bielizna kusząca, zmysłowa i wyszukana, przewidziana na chwile, w których chcemy wyglądać wytwornie, w wyjątkowym i eleganckim stylu. Hafty, błysk satyny, kocie motywy i delikatne prześwity to cechy wyróżniające tej linii, na którą składają się biustonosze z głębokimi dekoltami i głęboko wycięta bielizna skrojona w taki sposób, aby podkreślać kobiece ciało. Czarny i piaskowy królują w palecie kolorów tej linii, możemy znaleźć również złote i srebrne akcenty na tkaninach i dodatkach, oraz dla kontrastu elementy koloru fuksji i koralu. 


http://creacionestwin.pl