Design przez ostatnie lata bardzo się zmienił. Stał się kolorowy, zabawny szczególnie dla Polaków, po szarych latach komunizmu to wyjątkowo barwny czas. Aparaty fotograficzne niegdyś były tylko dla dorosłych i głównie dla mężczyzn. Szare, czarne ciężkie sprzęty pokazywały przez swoją formę, profesjonalizm. Teraz świat gadżetów jest zupełnie inny. Producenci coraz częściej odwołują się do konkretnych grup docelowych.
Na rynku właśnie pojawiły się aparaty fotograficzne Pentax K-x DSLR w wielu kolorach: fioletowym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym, czerwonym, granatowym oraz białym. Oprócz uroczej obudowy w środku znajduje się kawał dobrego sprzętu. Pentax K-x DSLR umożliwia nagrywanie filmów w HD, obróbkę zdjęć oraz ma specjalne systemy do wyostrzania zdjęć jak i zapewnienia stabilizacji podczas cykania fotek. A wszystko to na ekranie 2.7”.
Aparat jest idealny dla początkujących, jak profesjonalnych fotografików. Jego design nawiązuje do kolorowych i plastikowych lat 80-90tych. Jeszcze do tego zegarek Nooka dobrany do barwy aparatu i jesteśmy gotowi zarówno na imprezę, jak wakacje.
Który kolor Wam się najbardziej podoba?