Czy kolczyki mogą stać się podstawą stylizacji, a nie jedynie jej dopełnieniem? Jeśli jest to biżuteria marki Still Tree Jewellery, to z pewnością tak. Zachwycające kolczyki z ptasich piór trafiły właśnie do butiku trendsetterka.com. Te oryginalne projekty idealnie nadają się do tworzenia letnich looków.

Za marką Still Tree Jewellery stoi pochodząca z Wielkiej Brytanii, a mieszkająca obecnie w Amsterdamie, Sal Marston. Projektantka znana jest z tego, że każdy swój produkt od początku do końca wykonuje ręcznie. Specjalnością Sal są kreacje z kolorowych ptasich piór i srebra, które zachwycają głębią oraz pięknym łączeniem barw. W kolekcji kolczyków z ptasich piór znajduje się cała paleta różnych kształtów, kolorów, rozmiarów i stylów. Takich barw nie powstydził by się nawet  paw. Ptasie pióra oplecione są srebrnym drutem jubilerskim i zawieszone na srebrnych lub posrebrzanych długich biglach.

Projektantka bardzo dba aby używane przez nią materiały były przyjazne środowisku. Dlatego pióra, z których tworzy kolczyki, pochodzą od renomowanych dostawców. Wszystkie komponenty są ręcznie zbierane i sterylizowane przed użyciem. Sal Marson każdą parę kolczyków pakuje w ekologiczne pudełko. W środku pudełeczka znajduje się także materiał, który chroni srebro i pióra przed uszkodzeniem oraz instrukcja jak dbać o swoją parę kolczyków.

Nic tylko wybierać, przymierzać i zachwycać. Te kolczyki z pewnością nie będą dodatkiem do stroju, to strój będzie dopełnieniem kolczyków.

Te i wiele innych propozycji Still Tree Jewellery można kupić w butiku internetowym trendsetterka.com

www.facebook.com/trendsetterkacom