Biżuteria oraz buty są oczywistymi akcesoriami, ale twoje włosy teraz mogą stać się największą dekoracją. Nowy trend sprawi, że dzięki fryzurze w najprostszym stroju będzie wyglądała świetnie. Farbowanie włosów jest świetnym sposobem na szybką zmianę naszego wizerunku. Sezon jesień 2010 / zima 2011 będzie znakiem farbowanych włosów. Kolorowe włosy przechodzące lekko w gradient stały się niemal „mus have”. Niestety farbowanie ma również wielki minus – odrosty. Jednak z nowym trendem nie będziesz musiała się o to martwić. Kolor nakładamy od dołu, więc nie mamy odrostów.
Trend na kolorowe włosy zapoczątkował Proenza Schouler podczas pokazu kolekcji wiosna / lato 2010. Barwne fryzury od razu stały się bardzo popularne wśród gwiazd. Następnego dnia po pokazie, Kelly Osbourne już miała różowe włosy. Nie trzeba było długo czekać, aż inne celebrytki pójdą w ślady piosenkarki. Ashley Olsen oraz Pixie Gelfof dodały kilka pastelowo zielonych pasemek.
Możesz wypróbować różne kolory oraz cięcia. Możesz spróbować dwóch kolorów, aby uzyskać kolor gradientu. Jeżeli zielony, żółty, czerwony, różowy czy fioletowy jest za bardzo odważny dla Ciebie, wypróbuj blond jak to zrobiła Sarah Jessica Parker. Swoje, naturalne ciemne włosy, rozjaśniła od dołu dodając świeżości oraz oryginalności.
U Nas w Polsce kolorowe włosy wciąż się źle kojarzą. Wiele dziewczyn na czerwone refleksy na ciemnych włosach, co wygląda okropnie. Czy jednak odejdziemy od stereotypów i przekonamy się do seledynowych fryzur? Jak Wam się podobają kolorowe włosy?