Jeśli lubicie nosić zegarki to najwyższa pora zakupić coś ciekawe do swojej letniej kolekcji. W tym roku definitywnie stawiamy na kolory i ciekawe wzory. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele ciekawych zegarków, które przykują naszą uwagę nie tylko ciekawą kolorystyką ale przede wszystkim swoim wyglądem zewnętrznym.

Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy kolorowe zegarki Nixon. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja ''The Iris'' to co ją charakteryzuje to przede wszystkim minimalizm i bardzo ciekawa kolorystyka. Warto zwrócić uwagę na cyferblat, który odbiega od tradycyjnych i wprowadza delikatny powiew świeżości i odmienności. Definitywnie jeśli chcemy pozostać oryginalni i na topie to powinniśmy zwrócić uwagę na ten model.

Drugie miejsce przypadło już znanemu wszystkim Casio G-shock model DW-5600CS-9ER. To co go charakteryzuje to przede wszystkim ciekawa kolorystyka oraz nawiązanie w wyglądzie do modnych zegarków Casio z początku lat 90-tych. Model ten jest dostępny w kolorze żółtym i doda nam nowego ciekawego looku. Warto dodać, że zegarki Casio są zaawansowane technologicznie, także nie są zwykłymi czasomierzami. 

Trzecia pozycja przypadła zegarkom S.T.A.M.P.S są one ciekawe pod względem wizualnym oraz oferowanego kształtu. Przypominają charakterystyczny znaczek. Dostępne są w bardzo wielu wersjach kolorystycznych i w bardzo różnych wzorach. Dzięki przystępnej cenie bardzo często możemy je zmieniać. 

Czwarte miejsce należy do zegarków Swatch. Chociaż w ciągu ostatnich kilku lat nieco straciły na swojej finezyjności i ciekawym wzornictwie to na uwagę zasługuje kolekcja Colour Codes. Zegarki są niezwykle proste ale przy tym kolorowe. 

Piąte miejsce przypadło tanim zegarkom IO?ION!. Jest to zupełnie nowy trend. Swoim wyglądem przypominają one bransoletki. Możemy nosić kilka na ręce. Kolorowo i na topie!

A Wam, który zegarek najbardziej się spodobał?