W tym sezonie w kolekcji marki HOUSE wibracja kolorów, stylów, wzorów i inspiracji. Sztuka opanowała ubrania wkradając się na nie w grafikach i stylizacjach. Najnowsza kolekcja (damska i męska) jest pełna kreatywnych pomysłów, które z pewnością zaskoczą najbardziej wybrednego indywidualistę i najbardziej oryginalną trendsetterkę. Zapraszamy do salonów marki HOUSE!

Damska kolekcja wiosenno letnia to cztery regularne linie: CASUAL, TRENDY GIRL, ROTATE GIRL i STREET TROOPER GIRL. Wyszukane i dopracowane w każdym szczególe. Linia CASUAL w tym sezonie to koszulki, topy, spódniczki mini, kurteczki manifestujące trzy różne światy. Pierwszy to złudzenia optyczne i nowoczesna architektura o przeskalowanych formach. Drugi to wielki powrót do hippisowskiej zabawy deseniami. Trzeci to malarskie impresje i neoromantyczne grafiki wprost ze świata baśni, w akwarelowych odcieniach. Tu obowiązkowe są falbany przy spódniczkach

Równie bogatą w inspiracje graficzne ofertę HOUSE dedykuje chłopakom. W linii UMB proponuje streetwaerowe, meksykańskie grafiki z lat siedemdziesiątych. Podstawą jest jednak linia CAMBRIODGE BOY. T-shirty z podwiniętymi rękawami, kontrastowe wykończenia brzegów, dzianinowe koszule i pola, a wszystko w oldschoolowym klimacie amerykańskiego college'u. Każdy model dopełniony proporczykami, kotylionami czy akcentami marine. W letniej odsłonie pojawiają się również modele inspirowane pop-artem Andiego Warhola. Sztuka prostych, seryjnych kompozycji o wysokim kontraście kolorystycznym, prezentująca produkty konsumpcyjne, supermarketowe wręcz lekko kiczowate. A to wszystko w połączeniu z zabawnymi hasełkami.