Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza to już nadworni komentatorzy Electronic Arts w serii FIFA. Nie dziwi więc fakt, że ich głosy będziemy mogli usłyszeć także w FIFA 10. Już poprzednia odsłona gry była wyposażona w dość dobrze zrealizowany komentarz, a z pewnością lepszy niż w przypadku konkurencyjnego PES.

Największą bolączką była jednak zbyt mała ilość różnych zdań wypowiadana przez Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza. Wygląda na to, że w FIFA 10 rzadziej będziemy słuchać powtarzających się tekstów, gdyż ich liczba została zwiększona o ponad 5000, co łącznie daje pod 100 godzin nagrań.

Dariusz Szpakowski mówi: To już piaty rok naszej przygody z FIFĄ. I my i EA jesteśmy bogatsi o te lata doświadczeń i co roku dajemy z siebie jak najwięcej, żeby fani FIFY mogli poczuć się jak podczas prawdziwej relacji telewizyjnej. Myślę, że w tym roku wszyscy grający będą mogli delektować się prawdziwie mistrzowską FIFĄ 10 z naszym skromnym udziałem.

FIFA 10 pojawi się na sklepowych półkach już 2 października, w wersji na konsole Xbox 360, Playstation 3, Playstation 2 i komputery osobiste. Prócz tego, swoją wersję dostaną także użytkownicy PSP, NDS i Nintendo Wii, jednak te wersje nie będą posiadały polskiej ścieżki dźwiękowej.

Więcej na gamelobby.pl.