Komponuj, kolekcjonuj, kompletuj z YES SYSTEM! Marka YES po raz kolejny zaprasza do zabawy biżuterią! Teraz swój nastrój możesz wyrazić wykorzystując całą gamę bransoletek, naszyjników, pierścionków i kolczyków z minimalistycznej linii STUDIO Y. Ozdób dekolt i dłonie oraz podkreśl swoje naturalne piękno tworząc własną kombinację z YES SYSTEM!

Nowa kolekcja YES SYSTEM jako część linii STUDIO Y została zaprojektowana przez Katarzynę Bukowska. Kolekcja jest bardzo prosta i minimalistyczna. Wzornictwo nawiązuje do klasyki i najnowszych trendów.

YES SYSTEM to unikatowa biżuteria nie tylko pod względem formalnym, ale i warsztatowym. Pierścionki są delikatne, stylem przypominają obrączki, które można łączyć
w rożne kombinacje, nosić oddzielnie, a także kilka naraz. Naszyjniki na cienkiej zawieszce czy kolczyki o prostych wzorach delikatnie podkreślą naturalne piękno. Biżuterię cechują drobne zawieszki w postaci geometrycznych motywów takich jak koło, kwadrat czy serce. Wszystkie wzory wykonane są ze srebra, natomiast każdy element zdobi błyszcząca cyrkonia.

YES STUDIO Y SYSTEM oferuje nam biżuterię, która nada się na każdą okazję. Wszystkie wzory zachowane w tej samej konwencji stylistycznej, charakteryzują się klasyczną i subtelną elegancją. Najlepiej prezentują sie w formie kompletu.

Zatem do dzieła - baw się moda i stwórz swój własny zestaw!