Lady Gaga postanowiła spróbować swych sił jako aktorka! Bardzo często gwiazdy od czasu do czasu pojawiają się na planie filmowym, jakiegoś serialu. Arystka wybrała popularny serial młodzieżowy „Plotkarę”, czyli „Gosspi Girl”, gdzie zagrała samą siebie. Gwiazda wystąpiła tylko w jednym odcinku, który został nakręcony 6 paźdzeirnika w Nowym Jorku.  Główni bohaterowie „Plotkary” słyną z doskonałego i wysmkowanego stylu, natomiast Lady Gaga jest znana z kontowersyjnych strojów. Każda jej kreacja wzbudza kontrowersje, dlatego udział w serialu może być bardzo ciekawy.
LG nie jest pierwszą osobą, która wystąpiła w „Plotkarach”. Widzowowie mogli już zobaczyć talent aktorski Tyra Banks, Hilary Duff czy członków zespołu No Doubt.
Jednak udział piosenkarki w serialu może świadczyć o spadku zainteresowania się jej osobą. Zazwczaj mało szanująca się gwiazda bierze udział w pojedynczych odcinkach, mimo że wynagrodzenia są kuszące.
Od samego początku kariery wyróżnikiem arystki były stroje. Jednak ludzie zaczynają się nudzić już „szokującym wyglądem”.
Jednym sposobem, aby znów zainteresować swą osobą to wystąpinie w normlanych jeansach i t-shircie. To by dopiero była sensacja!

Co sądzicie o wystąpieniu piosnekarki w serialu? Nie możecie doczekać się odcinka czy myślicie, że to straszny obciach i koniec kariery? A może chcielibyście zobaczyć Dodę w M jak Miłość?